חיזוי העתיד - יש דבר כזה ?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

חיזוי העתיד - יש דבר כזה ? 

מאת   25/02/2009 |  נצפה 4080 פעמיםמגלי עתידות , קוראים בקלפים , אסטרולוגים , נומרולוגים , קוראים בקפה -
תבוא אליהם והם יספרו לכם מה היה איתכם ומה עתיד לכם .

השאלה הנפוצה ביותר היא : "מה צופן לי העתיד ?" .

מי הוא זה שמתיימר לספר לכם מה הולך לקרות איתכם בקרוב מבלי להסביר לכם מה עליכם לעשות למען עצמכם , במה עליכם להתחשב , מה הסיכונים , איך קשור האופי שלכם לכל העניין , ומה אתם באמת רוצים -

מה שמכעיס הוא שיש אדם שמוכן לספר לנו כאוות נפשו על העתיד שלנו ויותר מכך - יש אנשים שמחפשים מי שיספר להם מה יהיה איתם . לכו למי שמבטיח לכוון אתכם לעתיד טוב יותר ולא מי שמבטיח לכם בגורל עתיד טוב יותר . לכל דבר יש מחיר .

גם לאלו שמתעסקים בקבלה מעשית ומצליחים באמת לעזור לפעמים - מי שיינזק מכך הוא גם המטפל וגם המטופל כיוון שפעולות אלו הן אסורות (על כך במאמר אחר העוסק בקבלה מעשית) . אבל אדם נואש לצערי יעשה כמעט כל מה שיגידו לו גם אם זה יישמע לו לא הגיוני .

איך בכלל אדם יכול לספר לנו על העתיד - יש לכך הסבר רוחני .

כפי שהסברתי במאמרים אחרים המתקשר בעצם מתחבר למימד החלימה שבו אין מגבלות כלל של זמן , מרחב ומקום . ומה שהיה או יהיה הם בעצם אחד . בחלומות קשה לנו לדעת מה עבר ומה עתיד - גם לפותר חלומות מיומן זה לא קל להבחין הא החלום מרמז על העתיד או מספר על העבר . אנו לא שולטים במגבלות האלו כי לא אנחנו המצאנו אותם . נוצרנו לתוכם . אז כיצד מגיע אדם שאומר בגאון - אני אגיד לך מה יהיה כי אני יודע ?

מאיפה האומץ הזה ?

ניתן בהחלט להגיד אם תעשה כך וכך זה מה שאני רואה שיקרה איתך ... ולא נבואות כמו - באוגוסט תתחתן , עוד חודש תמצא עבודה . וכו' . האם לאדם ששומע את דברי חוזה העתיד אין השפעה על תת המודע שלו -

הגיע אליי פעם אישה עם בעיה במערכת היחסים שאמרה לי כך :

"אני חייבת לדעת אם אתגרש או לא . אני נמצאת בקונפליקט מאוד קשה כבר הרבה זמן ואתה חייב לעזור ולגלות לי ..." .

כמובן שסירבתי לענות בטענה שמה שהיא עוברת הוא אישי ולא קשור לגירושוין - יש לה שתי דרכים לבחור ולא גורל אחד קבוע לכן אמליץ לה על כל דרך בנפרד ואעזור לה להחליט על פי תכונותיה ואופייה . היא עוברת תהליך אישי והגירושין הם ממש לא העניין .

היא התעקשה ואמרה שמישהי אמרה לה שהיא לא רואה שהיא מתגרשת אבל היא כן רואה שהיא תהיה אלמנה ... נו באמת !

איזה אומץ יש למתקשר להגיד דברים שכאלה - ההשפעה על אותה אישה היא אדירה . תת המודע שלה סופג את מה ששמעה וזה הולך איתה לכל החיים . אותה אישה טבעה במוח שהיא ובעלה לא יהיו ביחד ולא משנה איך ולמה .

סיפור דומה היה על אישה שראיתי בתקשור שבעלה לא מקבל טיפול נכון ובקצב הזה מצבו הבריאותי ידרדר מהר מאוד לכן המלצתי לגשת דחוף לרופא נוסף - התברר שצדקתי ואכן הטיפול היה לקוי - לפי דבריה היא מאוד נרתעה כי שמעה ממישהי אחרת שבעלה לא יחיה עד גיל 60 ...

תת המודע משפיע עלינו בכל רגע ורגע - כל שכן ברגעים כאלו שאנו מצפים לשמוע על הגורל שלנו .

גם אם מספרים לנו על עתיד ורוד שאמור להגיע - זה מסוכן . לכוון לעתיד שאנו רוצים זה טוב - לנבא את העתיד זה אסור ולא נכון ולא אמיתי כי אם יש מי שיודע את העתיד ומוכן להתחייב על כל מילה - הוא אלוהים מבחינתי , או לפחות המשיח .

כבר נאמר במקורות - "תיפח רוחם של מחשבי קיצים ..." .אלעד כהן - מפתח שיטת הפשטות שבאושר על ידי כוחו של תת המודע , מתקשר ופותר חלומות .

"דע - כי האדם עצמו הוא הרוחניות אשר בתוך הגוף , והגוף הוא לבוש האדם , ואיננו האדם עצמו" .http://www.eladcohen.co.il


מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה