השוואת מחירים מערכות חימום מים
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

השוואת מחירים מערכות חימום מים 

מאת   21/02/2009 |  נצפה 20451 פעמים

חורף, הגשם מטפטף על העורף - וקר. ימי השמש ושעות האור מתמעטים, כולנו רק מחכים בסופו של יום לחזור הביתה למקלחת חמה ומפנקת. אין דבר מתסכל יותר מלחכות לתורך במקלחת ולגלות שהמים החמים נגמרו. טכנולוגיית גז הבישול בה משתמשת חברת אמישראגז המוכרת לנו מכותלי המטבח נכנסת גם לחדר האמבטיה ומבטיחה לנו מים חמים ללא הגבלה.
קיימים כיום בשוק מספר אלטרנטיבות לשרותי חימום מים הנבדלות בעלות ההתקנה שלהן ובעלות הצריכה, במאמר זה נסקור בקצרה את פתרונות דוד השמש ודוד החשמל, והחימום באמצעות גז.
דודי השמש והחשמל המעטרים את גגות ישראל, הם הפתרון הנפוץ ביותר השכיח בכל בית, בין השאר בזכות יעילותו והחסכון שהוא מספק. ישראל היא מדינת השמש ואפילו בעונת החורף ניתן להפיק חימום מים מסוים באמצעות קולטי השמש, אולם שיטה זו יעילה בעיקר בימי הקיץ. עלות החימום הינה אפסית אך בימים בהם השמש אינה זורחת מספיק, ניתן לחמם את המים באמצעות דוד חשמלי שגם עלותו נמוכה.
עלות רכישה והתקנה ממוצעת של דודי שמש וחשמל מסתכמת בכ- 2500 שקל ומעלה, עם זאת יש לזכור כי עלויות הצריכה גבוהות הרבה יותר בשל העובדה כי הדוד מחמם את מלוא תכולתו גם אם אין אתם משתמשים בה.
אמישראגז, מספקת כיום פתרונות שונים המתאימים לסוג וגודל הבית הספציפי, אך מוצר הדגל שלה הינו חימום מים בגז בישול. שיטה זו אמנם פחות מקובלת אך נדמה כי לא רחוק היום בו היא תחליף את דודי השמש והחשמל הוותיקים. מערכת זו מתפקדת באמצעות הצתה של גז נקודתי בכל מקרה בו אחד הברזים נכנס לפעולה. המערכת מפסיקה לפעול כאשר סוגרים את הברז וכך מחממת רק את כמות המים הנצרכת. באמצעות מנגנון גז הבישול אתה מחמם בדיוק את כמות המים שתרצה ולא טיפה אחת יותר.
עלות רכישה והתקנה של מערכת כזו מעט יקרה יותר מהאלטרנטיבות הקודמות ונעה בין 2600 - 5000 שקלים אולם החיסכון בחשבון החשמל הינו משתלם ומוכיח את עצמו כבר מהחשבון הראשון.
אנו ממליצים על מחמם המים המהיר של אמישראגז המבוסס על טכנולוגיית גז בישול - פתרון חכם, חסכוני ומעל הכול בטיחותי, המספק מים חמים ללא הפסקה והגבלה תוך חיסכון כספי משמעותי. מחמם המים של אמישראגז מופעל באמצעות אנרגיית גז הבישול, 365 יום בשנה, 24 שעות ביממה מיד עם פתיחת הברז ללא זמן המתנה וללא הגבלה.


אמישראגז, החברה האמריקאית ישראלית לגז בע"מ נוסדה בשנת 1949 והיא ספקית הגז המובילה במדינה.אמישראגז מספקת פתרונות איכות בתחום חימום הבית, גז בישול וכן פתרונות מים חמים.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה