אמישראגז ממליצים: נוחות זה לא הכל, חשובה גם הבטיחות!
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

אמישראגז ממליצים: נוחות זה לא הכל, חשובה גם הבטיחות! 

מאת   21/02/2009 |  נצפה 1921 פעמים
כיום, במציאות החיים הישראלית, נדמה כי הכול מדברים בסיסמאות של ביטחון. אולם, בטיחות וביטחון אינם רק מושגים השאובים מעולם הרטוריקה הפוליטית, כי אם מהווים חלק בלתי נפרד מחיי היומיום שלנו; בין אם מדובר בדירה או בבית הפרטי, מים חמים או כניסה לבנק, כמו גם בבית העסק- הקפדה על הבטיחות היא נכס צאן וברזל לשמירה על חיינו ושלמות גופנו.
כחברה המובילה והגדולה ביותר בתחום אספקת שירותי הגז בישראל, חברת אמישראגז מבינה את גודל האחריות המוטלת עליה בכל הקשור לשרותי מים חמים, ולפיכך נוקטת את כל המאמצים האנושיים והטכנולוגיים בכדי להעניק לשלל לקוחותיה פתרונות מהימנים ובטיחותיים בתחום אספקת הגז- על שירותיו ומוצריו השונים ובמיוחד תוצריו - מים חמים.
חברת אמישראגז עושה שימוש בגז הפג"מ (גז פחממני מעובה), שהוא מקור אנרגיה טבעי, יעיל, ואף חשוב מכך- בלתי מזיק לסביבה. במצבו הטבעי הפג"מ הוא גז נטול ריח, ולכן, בכדי לשמור על בטחון לקוחותיה הוסיפה חברת אמישראגז לתרכובתו תוסף ריח מלאכותי המאפשר את זיהויו המיידי במקרה של דליפה.
חברת אמישראגז גייסה לשורותיה צוות מקצועי של טכנאים ומהנדסים בעלי ניסיון רב, האמונים על פיתוח ותפעול בטיחותיים של מערכות הגז השונות שבבעלותה. צוות הטכנאים עומד לרשות לקוחות אמישראגז ורואה עצמו מחויב לביטחונם ולשביעות רצונם.
באתר חברת אמישראגז ניתן אף למצוא מדריך בטיחות מפורט המכיל הוראות לתפעול מכשירי הגז ולשמירה על בטיחות הסביבה בה הם ממוקמים. חברת אמישראגז אינה הסתפקה בכך ודאגה לפתוח מוקד חירום ארצי המאויש במשך כל שעות היממה- במטרה להעניק מענה מיידי ומקצועי במקרה של חשש לדליפה או של כל תקלה אחרת. זאת כמובן בנוסף ללמעלה משלושים סניפי אמישראגז הפזורים ברחבי הארץ אליהם ניתן לפנות בשעות העבודה המקובלות.
כמו כן משווקת החברה מוצרי גז מגוונים וחסכוניים כגון: תנורים, ערכות קמפינג, גרילים ועוד. מוצרים אלו מאושרים על ידי מכון התקנים הישראלי ואף עומדים בתקני הבטיחות האירופיים.

המקצועיות הבלתי מתפשרת והדאגה הכנה לביטחון לקוחותיה- הופכים את אמישראגז לחברה שאת שרותיה אתם מחפשים לביתכם.
אמישראגז- הגז הבטוח!
אמישראגז, החברה האמריקאית ישראלית לגז בע"מ נוסדה בשנת 1949 והיא ספקית הגז המובילה במדינה.אמישראגז מספקת פתרונות איכות בתחום חימום הבית, גז בישול וכן פתרונות מים חמים.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה