כיצד סופר-אפיליאייטס עושים כסף רב במהירות בזק
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

כיצד סופר-אפיליאייטס עושים כסף רב במהירות בזק 

מאת   17/02/2009 |  נצפה 2394 פעמים
סביר להניח שאתם תיתקלו באלפי סודות של סופר-אפיליאייטס, לנסות וקרוא וליישם את כולם יכול להיות דיי קשה. מה שאתם באמרת צריכים זה רק כמה סודות טובים באמת כדי שיוכלו לעזור לכם להושיט יד ולהתחבר לקונים הפוטנציאלים שלכם.

בראש ובראשונה אתם צריכים אתר מתוכנן היטב שימשוך אליו קונים פוטנציאלים. אין הדבר אומר שהאתר צריך להיות נוצץ עם המון תמונות, קטעי וידאו או שמע, אבל הוא צריך להיות פונקציונאלי ולאפשר למבקרים בו גישה למידע אותו הם מחפשים.

כמובן שרק אתר זה לא מספיק. משיכת תשומת ליבם של המוני המבקרים היא רק חצי משוכה. לא כל המבקרים שלכם באתר יקנו בפעם הראשונה. מה שעליכם לעשות הוא למצוא דרך לשמור על קשר עם המבקרים הקבועים שלכם באתר כך שבתקווה במרוצת הזמן הם יחזרו לקנות. לתת מקום בו הקוראים של האתר שלכם יכולים להשאיר את כתובת האימייל שלהם יאפשר לכם לשמור איתם על קשר ולזכות בקונה פוטנציאלי אשר מעוניין במה שיש לכם להציע אבל לא קנה בביקור הראשון שלו. ניוזלטרים הם דרך מצוינת לבניית קשר עם לקוחות קיימים ופוטנציאלים.

עכשיו, בנוגע לסודות של סופר-אפיליאייטים, הכל טוב ויפה. אבל ישנו דבר אחד שטרם התעמקנו בו: על מה האתר צריך להיות? אהה, זו שאלת מליון הדולר! ואם לשים במלים פשוטות, האתר צריך להיות על משהו שיש לכם תשוקה אליו, משהו שאתם נהנים ממנו, קשורים אליו (אפילו במעורפל) ושהמוצר יקסום למבקרים שלכם באתר. למעשה, זה מהותי להתמקד בהכל מלבד המוצר שלכם, מפני שמכתבי המכירה רק יפחידו את המבקרים שלכם. .

אפיליקון כנס ותערוכה
הכנס היחידי בישראל המיועד לאפיליאייטים ומשווקים אונליין
בואו לאתר הבית - אפיליקון
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה