מטבחים לבית
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מטבחים לבית 

מאת   16/02/2009 |  נצפה 3960 פעמים

 

מטבחים נועדו לשהייה ארוכה בשטחם. לא משנה אם אנו טבחים שעובדים שם כל היום, הורים שמכינים את האוכל לילדיהם ולעצמם, או אפילו רווקים, שמכינים ארוחה אחת לשבוע. בסופו של דבר, נבלה זמן רב במטבח, ולכן אנו צריכים להרגיש בו נוח. לא מדובר רק בנוחות של עבודה, אלא נוחות אסתטית. לכן אין פלא, שתחום של מטבחים , השתנה והפך מיוחד מאוד עם הזמן. כיום כמעט ולא נמצא אנשים שבונים מטבח באופן תעשייתי, אלא גם בעיצוב אישי, עם בחירה אישית של החומרים בהם ישתמשו בעת ייצור המטבח.

רוצים לדעת עוד? כנסו לאתר מטבחים יוקרתיים לבית - רם אור

 כל מי שמבקש להחליף מטבח בביתו, ולהרכיב מטבח חדש, יודע שתחום של מטבחים, הוא תחום רחב מאוד, אשר משתנה כל העת. אם בעבר, מטבחים נועדו אך ורק לבישול, שלא נאמר למקום בו דרכו רק אנשים מסוימים, אזי שכיום מטבחים מהווים הרבה יותר ממקום בו מבשלים ואוכלים. מטבחים מהווים היום מקום למפגש משפחתי וחברתי, שלא נדבר על חשיבותם של מטבחים במסעדות, או גני אירועים. ככל שבונים מטבחים גדולים יותר, כך המשמעות שהמקום מקבל, הוא רחב יותר וגדול יותר. אין זה שונה, אם מדובר במסעדה או בבית פרטי. אך לא רק גודלם של מטבחים קובע את המשמעות שלהם, אלא גם האלמנטים השונים שמוכנסים לתוככם, והופכים אותם למה שהם.

אנו שמבקשים לשנות מטבחים ביתיים, אחת לכמה שנים, יודעים, שהשקעה שכזו, היא שונה מאשר נגיד, השקעה בחדר ילדים או אפילו בחדר שלנו. מאחר ולא מדובר רק בשינוי החפצים השונים, אלא בשיפוץ של כל המטבח, אזי שזה לבדו, מספר את משמעותו של המטבח בבית. ובכן, מטבחים הם תחום רחב וגדול. לא רק ארונות עם ידיות מיוחדות, לא רק משטחי שיש או עץ מיוחדים. מדובר בעיצוב, סגנון, אופי, תכנון שחייב להיעשות בידי מעצבים אמנים, שצריכים לדעת, כיצד לנצל את השטח הקיים באופן היעיל ביותר, ויחד עם זאת, לא ליצור מצב בו המטבח מנוצל יתר על המידה, וגורם לתחושת עומס ומחנק, על מי שישהה בתוכו.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה