הפקת חתונת חורף
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

הפקת חתונת חורף 

מאת   15/02/2009 |  נצפה 2706 פעמים
לחתונות חורף יש מספר יתרונות בולטים. הראשון שבהם הוא כמובן נושא עלות הפקת החתונה. החתונות בחורף זולת ב15-20 אחוז מחתונות הנערכות בקיץ. כל ספקי הארוע ובמיוחד התקליטנים והצלמים מורידים מחיר בחורף, פשוט ע"מ לשרוד.

מדובר בתקופה בה יש פחות ארועים בכלל (לא רק חתונות) ולכן ברוב המקרים המחירים של נותני השרותים יורדים. מעבר למחיר יתרון נוסף הוא כמות החתונות האחרות. כלומר, הסיכוי שהאורחים שלכם יקבלו 2 הזמנות נוספות לאותו יום הוא נמוך ביותר ובכלל יש סיכוי טוב שהחתונה שלכם תיהיה החתונה היחדה אליה יוזמנו האורחים לאותו חורף.

משמעות הדבר היא זמינות של כולם ואולי אף צ'קים יותר נכבדים...בנוסף, כאשר מתחתנים בחורף אין את כל ההתלבטות בין חוץ או פנים, גן או אולם. ברור שנקיים את החתונה במקום סגור ומקורה ולא נצטרך לחשוש מלחות, שמש או חום בלתי נסבל.

בל נשכח את פקקי התנועה הקשים בהם נתקלים אורחי חתונות הקיץ, דבר שבדר"כ פחות נורא בחורף וכך למעשה קיבלנו יתרונות רבים בתוספת אווירה חורפית ורומנטית ...לגבי החסרונות (בכל זאת, יש כמה...) נציין קודם כל את נושא הגשם. יש להערך בהתאם ולשים לב כי יש מתקן למעילים ולמטריות בכניסה לאולם, מספיק קולבים ורצוי גם דיילת לארגון הכניסה. נשמע אולי שולי אך לא תרצו בלאגן בכניסה וערמות של מעילים בשולחן ההושבה...

חסרון נוסף של הפקת חתונות בחורף הוא נושא הצילומים , אם את מדמיינת צילומי אהבה ליד הים כששערך מתנופף ברוח קיצית נעימה, או צילוצי שקיעה בין רחובות ת"א או חומות יפו העתיקה , כנאה שתאלצי לשכוח מזה...ניתן לתכנן אך יש לקחת בחשבון גם אופציה לצילומים במקום סגור במקרה של גשם או רוח עזה. חסרון נוסף הוא אולי שפעות, צינונים וכד', אך זה די זניח בסה"כ.

חורף או קיץ, שיהיה במזל ובהצלחה!

קרין מוסקונה
הפקת חתונות ואירועי בוטיק

קרין מוסקונה בעלת חברת בוטיק להפקות אירועי פרטיים, עסקיים, אירועי בוטיק והפקת ארועי יוקרה info@karinmoscona.com
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה