חוגגים בר מצווה
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

חוגגים בר מצווה 

מאת   12/02/2009 |  נצפה 1829 פעמים
איך תתחילו לארגן את המסיבה? מה חשוב לדעת? הכנו עבורכם מדריך קצר- לוח הזמנים לארגון בר מצווה.

בר מצווה / בת מצווה הוא אירוע מרגש, אם עושים את זה נכון תזכו לאירוע מהנה ומוצלח:

השלב הראשון - לחפש בית כנסת עבור העלייה לתורה. אם אתם רוצים בית כנסת מבוקש מומלץ לשריין את התאריך זמן רב מראש- לפחות שישה חודשים.

השלב השני - לימוד פרשת השבוע, אם החלטתם לשלוח את הילד למסגרת קבוצתית, יש להתאים את התחלת הלימודים לפי לוח הזמנים של שאר המשתתפים. אם החלטתם שהילד ילמד במסגרת פרטית, הזמנים גמישים יותר וגם חודשים לפני העלייה לתורה יספיקו.

עוברים למסיבה:

מחפשים מקום - גני אירועים, אולמות אירועים, אם אתם רוצים לערוך את האירוע ביום שישי בצהריים, שבת בצהריים או מוצאי שבת, תתחילו לבדוק ולחפש מקום כחצי שנה לפני.

לגבי יום חול- אם החלטתם לחגוג באמצע השבוע, ימי ראשון עד רביעי, מספיקים בין שלושה לשישה חודשים, אם אתם רוצים לקיים את האירוע ביום חמישי התחילו לחפש מקום חצי שנה לפני.

לגבי תאריכים מיוחדים כמו 10.10.2010 מומלץ להתחיל לחפש מקום גם שנה לפני.

מוסיקה וצילום - מצאתם מקום ויש לכם תאריך סופי? שלושה חודשים לפני האירוע אפשר להתחיל לחפש תקליטנים וצלמים.

גימיקים רוצים להוסיף דברים מיוחדים? להוסיף טקס בר מצווה וזיקוקין?? מתופפים ועוד? חודש חודשים לפני זה הזמן להתחיל לחשוב על רעיונות מיוחדים.

הביגוד- לגבי האם והאחות, מומלץ להתחיל בחיפוש אחר בגדים כחודשים לפני האירוע, האבא והאחים, כולל חתן בר המצווה, יכולים להסתדר גם תוך חודש. נסו לבחור בגדים שישמשו אתכם גם לאירועים אחרים.

ההזמנות- חודש וחצי לפני האירוע תבחרו הזמנות וחודש לפני בשרו לכולם על הזמנתם לאירוע. אן יש לכם אורחים מחו"ל ידעו אותם שלושה חודשים לפני.

החלטתם על טיול? בחרו מדריך טיולים כשלושה חודשים לפני התאריך. התייעצו אתו לגבי המסלול, הפעילויות שכדאי להוסיף והעלויות הצפויות.

אנו מאחלים לכם אירוע מוצלח!
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה