חסימה זוגית
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

חסימה זוגית 

מאת   10/02/2009 |  נצפה 3261 פעמים


חסימה זוגית היא ביטוי לחוסר התאמה זוגית / מאת יואב ברנזוןמהי חסימה זוגית?

חסימה זוגית היא מצב בו אדם מאוד רוצה בן או בת זוג מסויימים אבל מצד שני אינו מסוגל באמת לקבל או להכיל אותו. עם כל הרצון והתשוקה והתקווה - משהו בפנים אינו מאפשר חיבור שלם בין בני הזוג.

חסימה זוגית באה לידי ביטוי בפחד מאותו אדם, תחושת שיתוק, חוסר אמון, חשש, מתח, לחץ, עצבים או כל תחושה שלילית אחרת.


כשזה לא מתאים - משהו נחסם מבפנים
כשגבר ואישה מסויימים אינם באמת מתאימים אחד לשני - משהו בפנימיות שלהם נחסם אחד כלפי השני כשהם באים במגע או מנהלים קשר זוגי.

פעמים רבות, אנשים מתעלמים מהחסימה הזוגית שהם מרגישים בפנים והם בוחרים להמשיך ולחיות יחד כזוג למרות שברור להם שהם אינם מתאימים אחד לשני ושמשהו עמוק מבפנים מנסה לזעוק אליהם שלא טוב לו.במקום להילחם החסימה - נסו לקבל אותה ולהקשיב לה


כאשר אתם יוצאים עם בן זוג חדש ואתם מרגישים חסומים אליו - אל תכפו על עצמכם או תאנסו את עצמכם להמשיך בקשר.

במקום זאת, נסו לקבל את החסימה ולהקשיב לה ולמסר שהיא מייצגת. בן זוג מתאים אינו אמור לעורר בכם חסימות פנימיות. הוא אמור לעורר בכם קבלה, הכלה, נחת, שביעות רצון ושמחה.
חסימה זוגית היא ביטוי לחוסר רצון של הנשמה להתחבר לבן זוג מסוים

כדי ליצור התאמה זוגית צריך למצוא את בן הזוג המתאים לכם כמו כפפה - וזו אינה משימה קלה או מתבקשת מאליה.

אנשים שלא מצאו בני זוג מתאימים הם אנשים שעמוק בתוכם אינם שלמים עם בני הזוג שלהם. הם מרגישים חסומים מבפנים כי הנשמה שלהם אינה רוצה להתחבר לבן הזוג המסויים אלא היא רוצה למצוא את בן הזוג המתאים באמת.וטיפ לסיום: אם הייתם מאוהבים במישהו והוא נטש אותכם - לפני שאתם מרחמים על עצמכם בדקו היטב האם זה אתם שהייתם בעצם חסומים כלפיו למרות שמאוד רציתם אותו.


יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/PAGE35.asp - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה