מתנות לפסח , מתנות לעובדים , שי ללקוחות ולספקים
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מתנות לפסח , מתנות לעובדים , שי ללקוחות ולספקים 

מאת   31/01/2009 |  נצפה 2589 פעמים
כמידי שנה אנו עתידים לחגוג את חג פסח הקרב עלינו לטובה וכנהוג בכל חברה, עסק וארגון להעניק מתנה לחג, שי לעובד , מתנות ללקוחות ולספקים על מנת להעניק הרגשה טובה, של איכפתיות והערכה הן כלפי עובדי החברה והן כלפי הלקוחות והספקים השונים.
המבחר של מתנות חגים לפסח הוא מגוון ועשיר החל מ-מארז יין משובח,סלסלות שי ושוקולד ,קערת מתוקים, סט מגבות מהודר,ערכת ספא מפנקת ומרגיעה, כלי בית מהודרים , מוצרי נוי ועד ל-מתנות אישיות ממותגות.
כאשר אירגון מביא מתנה,שי לעובד הוא מזכיר לעובד עד כמה הוא חשוב וחיוני לאירגון ושהשי לחג הוא מעשה סימלי כדי להודות לו על תרומתו של האירגון.
באופן כללי הענקת מתנה לעובד לא רק בחגים אלא מידי פעם מצידו של המנהל לעובד יכולה להיות אפקטיבית ובעלת השפעה על ביצועיו של העובד ורמת ההישגים שלו.
באמצעת הענקת השי לעובד הן בימי ההולדת,הן על עמידה ביעדים שהציב המנהל לחודש מסויים והעובד עמד בהם בצורה יפה, יכולה לתרום באופן משמעותי לקידום היחסים ולהידוק הקשר בין האירגון לעובד וליצירת תחושת שייכות של העובד לאירגון, באופן שבו העובד ירגיש כחלק בלתי נפרד מהאירגון.
הערכת השי לעובד מסמלת את הערכתו של האירגון לעובד, הארגון רואה בעובד גורם חשוב שמביא ותורם לחיוניותו של האירגון.
קיים היצע רחב של מתנות לעובדים שיוכלו להעביר את המסר כי שי זה אמור להיות הצהרת כוונות של האירגון ביחס לחשיבות העובדים וההערכה כלפיהם.
מתנות חג הן מתנות בעלי חשיבות מיוחדת מאחר ובמתנות לחגים יש את הרגשת החיבור המיוחדת , השותפות,החברות,האווירה המיוחדת של קירבה ,משפחתיות וכל זה מתרכז ומתחבר למה שמתנה לחגים מסוגלות לעשות כאשר מקבלים אותם.
.
טקסס מוצרי פרסום ומתנות לפסח ולחגים.
 • מתנות לפסח

 • מתנות לחג פסח

 • מוצרי קד"מ
 • מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

  מאמרים במדיה:
  פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

   פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

  עבור לגירסה המלאה

  הרשם | התחבר  | גרסא מלאה