שיטת חמש השכבות להצלחה בתחום השיווק הרשתי - מאמר רביעי
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

שיטת חמש השכבות להצלחה בתחום השיווק הרשתי - מאמר רביעי 

מאת   28/01/2009 |  נצפה 1792 פעמים
שלום לכולם, "הזוג שאמר, לא!"

היום יעסוק המאמר שלו בשכבה הרביעית בשיטת חמש השכבות של מייקל דלואי.
אם לא הספקתם לקרוא את המאמרים הקודמים, נספר לכם בקצרה במה הם עסקו.
שיטת חמש השכבות זוהי שיטה,אשר פיתח מגדולי המשווקים הרשתיים בעולם, מייקל דלואי. מייקל נמצא בקשר תמידי איתנו מזה מספר חודשים, והחלטנו להעביר את תורתו בסדרת מאמרים קצרה אשר מספרת על שיטת חמש השכבות.

השכבה הרביעית קשורה בתכנית התגמולים.
כולנו, רוצים לעשות כסף והרבה אבל יש לבחון מימד זה בשבע עיניים ,שכן כשהדברים נוגעים בכסף, אין מה לעשות, יש לבחון אותם בדקדקנות.
לחברה אליה אתם מעוניינים להצטרף חייבת להיות תכנית תגמולים, אשר מתגמלת גם אדם העוסק בתחום השיווק הרשתי בצורה חלקית. אם הספונסר שלכם, האדם שהכניס אתכם לעסק אומר לכם שהחברה הפכה מספר לא מבוטל של אנשים למיליונרים, כנראה שישנם מספר לא מבוטל של אנשים שלא הצליחו לעסוק שקל !
רוב החברות משלמות 5% למפיץ מתחיל, 15% למפיץ בינוני ו- 35% למפיצים בכירים.כאשר אתה יוצר ארגון עצמאי, מרבית האנשים בארגון שלך, ולמען הדיוק נאמר ש- 75% מהאנשים יהיו כאלה המשתמשים במוצר ולא אלה המנצלים את ההזדמנות העסקית הכרוכה בכך. כיוון שכך, עליכם לבחור בחברה , שתכנית התגמולים שלה היא כזו המאפשרת תגמול מריבי על מינימום אנשים המוגדרים כמפיצים, כאלה שאכן ניצלו את ההזדמנות העסקית הכרוכה בכך.
חשוב לדעת כמה כסף תעשה באמצעות תכנית התגמולים, מהו גודל החברה הנדרש על מנת להגיע לרווחה כלכלית או לפחות לשקט כלכלי- בכל מקום עבודה אליו תפנו, לעולם לא תצטרפו אל מקום עבודה זה בטרם תבררו כמה כסף תקבלו עבור העבודה אותה תבצעו, אז למה שתעשו את זה בעסק של שיווק רשתי?!

חברים, לסיכום הנקודה הזו במאמר שלנו, תעשו לעצמכם טובה, תבררו כמה גדול צריך להיות הארגון שלכם, בכדי שתוכלו לראות ממנו רווחים יפים וכמה זמן ומאמץ זה יצריך מכם.

אם אתם מעוניינים להביא לשינוי בחייכם, להגשים את עצמיכם ולראות שאפשר לעשות את זה אחרת גלשו ל:

www.RanNTali.co.cc
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה