האם את מאושרת ?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

האם את מאושרת ? 

מאת   24/01/2009 |  נצפה 1856 פעמים
אושר, לפי תפיסתי, היא תחושה אישית ופנימית כל כך, ולכן כאשר אנו עוסקים בנושא זה ומנסים להמחיש או להסביר במילים מהו 'אושר ' עבורנו, יכולים להתקבל המילים והתיאורים כמו שמחה, כיף, הנאה, חופש, שחרור, קבלה, אהבה, נתינה, הגשמה, יצירה, דמיון, חזון, מעוף, חוזק והרשימה יכולה להתארך ולגדול בהתאם למספר האנשים שישיבו על שאלה זו. כלומר, לכל אחד ואחת יש תפיסה משלו/ה את האושר שלו/ה. יחד עם זאת ניתן למצוא מכנה משותף בולט בינינו שהוא התחושה הפנימית הגורמת לנו פשוט להרגיש טוב עם עצמנו ועם סביבתנו, רגועים, שלווים, נינוחים, בזרימה עם החיים, מודרכים ומכוונים על ידי כוח גדול מאתנו, אינסופי ובלתי מוגבל. כוח אוהב ומשגיח ללא תנאי או ספק, באופן מלא ובטוח כאילו נישאים, מרחפים, עטופים וחבוקים באור וחום מלטפים, מרפאים, מזככים ומטהרים הכל ; את הכאב והצער, את המחסור והפחד. השקט נכנס והעוצמה תופסת את מקומה ומתפשטת לכל עבר, חודרת ומציפה, מרימה אותנו מעלה ומזינה, ממלאת את כול כולנו, מאזנת ומחזקת. תחושה של התעלות, התמרה, אלוהות, בריאה. תחושה של קלילות, יופי וזוהר, התרגשות גדולה והכרת תודה. האם תחושות אלו מוכרות לך - מתי הרגשת כך בפעם האחרונה - מה גורם לך להרגיש תחושות אלו ודומות להן - האם את מאפשרת לעצמך להרגיש מאושרת ?

אני למדתי כי האושר הפנימי נמצא באישור שלי את עצמי ; מעשיי, רגשותיי והוויתי - אף אחד לא יכול לקחת את זה ממני או להכתיב לי כיצד זה צריך להיות. האושר האישי שלי אינו תלוי באף אחד מלבדי ובאחריותי המלאה בדיוק כמו כל נושא אחר בחיי וכי אני יכולה להשיגו באם אעשה פעולות לקראת זאת. מה את עושה על מנת לזכות בתחושות של אושר בתוכך ?

כאשר אני בשלום עם עצמי במקום במלחמה, כאשר אני באהבה וקבלה עצמית, אז אני מאושרת, אז אני משוחררת מהכבלים של עצמי וחופשייה לעשות כל דבר שאחפוץ לעשותו ולנסות להגשים כל דבר שארצה - ותהא התוצאה אשר תהא, מה שחשוב עבורי הוא שסמכתי על עצמי והרשתי לעצמי לנסות, לחלום, לעשות, לדעת איך זה מרגיש, לחוות את החיים ואת עצמי. להשמיע את קולי ולקחת בהם מקום.

כאשר אני מתמזגת עם האלוהים שלי ובתוכי, מפקידה את חיי בידיו האוהבות ומתמסרת, אז אני שלמה ויודעת 'אושר ' מהו !


באהבה,

אורית בוקובזה
מאמנת אישית הוליסטית ומאסטר בהילינג אנרגטי
מלווה בתהליכי מודעות, התפתחות והעצמה אישית

8836620 - 050
www.oritor.co.il
orit123@bezeqint.net

אורית בוקובזה
מאמנת רוחנית ומאסטר בהילינג אנרגטי
מלווה בתהליכי מודעות,התפתחות והעצמה אישית

8836620 - 050 orit123@bezeqint.net
http://www.oritor.co.il/
מנהלת פורום מודעות והתפתחות עצמית באתר bwoman.co.ilמאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה