האם NIKKEN היא ההזדמנות הטובה ביותר בשיווק רשתי?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

האם NIKKEN היא ההזדמנות הטובה ביותר בשיווק רשתי? 

מאת   23/01/2009 |  נצפה 6567 פעמים
בימים האחרונים נחשפתי להרבה מאוד מידע על ההזדמנות של חברת NIKKEN. אחרי שעברתי על תוכנית התגמול, על המוצרים והבנתי את המסר של החברה, הגעתי למסקנה שחברת NIKKEN היא חברה מעולה למי שרוצה ליצור לעצמו הכנסה ממכירת המוצרים של החברה, היא כבר לא הזדמנות שיכולה ליצור שפע.

כאשר אתה מצטרף לחברה ותיקה כמו ניקן, מה שאתה שומע בדרך כלל מצוות ההנהלה והמפיצים הבכירים הוא מסר שאומר בגדול " המוצרים שלנו הכי טובים העולם, ההנהלה הכי טובה, החברה הכי מצליחה ואנו נמצאים בכל המדינות העולם".
אם תלך כ 30 שנה אחורה, מתי שחברת NIKKEN התחילה את דרכה המסר היה " אתה יכול להיות ראשון, בו נשנה לאנשים את החיים, בוא נוביל את השיווק הרשתי קדימה"
בזמנו, NIKKEN הייתה חלוצה, היא זו שהובילה את התעשייה המדהימה הזו והיא אחת מחברות הבסיס שבה התחנכו רוב המנהיגים בכל העולם. אבל זה היה מזמן, האנשים שאז הצטרפו ל NIKKEN עשו את שלהם - היום המצב שונה לחלוטין.
חברת NIKKEN כבר לא צעירה, המודל העסקי שלה ישן ותוכנית התגמול מסובכת - לכן הם לא ממש מסבירים אותה במצגות שלהם.
יש להם מוצרים מעולים אבל הם נורא יקרים ורובם לא מתכלים.
חברת NIKKEN היא הזדמנות לבנות ארגון של אנשי מכירות ולא הזדמנות לבנות ארגון של צרכנים ומפיצי בשורה.
כדי להרוויח כסף ב NIKKEN אתה חייב למכור את המוצרים, בחברות שיווק רשתי חדשות כמעט ואין צורך למכור משום שהמודל הרבה יותר חדש, החברות הבינו שעדיף למפיצים לעסוק רוב הזמן בגיוס של אנשים חדשים לעסק ולא להתרכז במכירות. לכן המוצרים של חברות שיווק רשתי חדשות הם מוצרים שמתכלים בכל חודש כך שאין צורך למצוא לקוחות חדשים.
לאנשי מכירות יש מוניטין גרוע, אף אחר לא אוהב שמוכרים לו ואף אחד לא אוהב למכור לאחרים. לכן חברות השיווק הרשתי החליטו להמעיט בחשיבות המכירות ולעלות את חשיבות הצירופים.
זו הסיבה שבחברות חדשות המפיצים מגיעים לרווחים אדירים בזמן מאוד קצר - כי אין צורך למכור את המוצר, הם רק עוסקים בשיווק של ההזדמנות ומוצר מגיע איתה.

אני מאמין שחברת NIKKEN היא חברה טובה, ישרה והגונה אך ההזדמנות ליצור הון כבר איננה.
אני לא הייתי מצטרף אל החברה הזו משום שאין לה באזז, אין שיחה סביבה, את המהפכה שלה היא כבר חוללה , עכשיו זה הזמן לעבור הלאה.
כדי לך לבדוק הזדמנויות של חברות אחרות, אני ממליץ לך לחבור אל חברות חדשות שרק עכשיו מתחילות את הפעילות שלהן כאן בישראל.
תוכניות התגמול החדשות משלמות הרבה יותר טוב גם בטווח הקצר וגם בטווח הארוך והן הרבה יותר משתלמות מתוכניות ישנות כמו של NIKKEN . חומרי השיווק צעירים וחדשים והמסר של החברה הוא רענן. הכול פשוט נראה יותר טוב בחברות חדשות משום שהם למדו את הלקחים מן העבר.
אולי הגיע הזמן להתקדם אל הדבר הבא בשיווק רשתי.

אלו רק חלק קטן מהטיפים והאסטרטגיות שאתה יכול ללמוד ממני כדי לקדם את העסק שלך ב NIKKEN, אם אתה רוצה עוד מידע כדי לגלות איך להקים מערכת שיווק שתגרום לאנשים לפנות אליך בקשר לעסק שלך תיכנס לאתר הבא ותקבל שעות של הדרכה ממני בחינם - איך שיווק רשתי עובד
איתמר בן חור הוא יזם ומשווק רשתי אשר משלב את השיווק הרשתי האינטרנטי עם השיטות הישנות כדי ליצור שיטת עבודה שתביא את העסק שלך להצלחה משגשגת, אם אתה רוצה ללמוד יותר כנס ל http://www.howmlmwork.net
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה