האם יש לך את הפורמולה להצלחה ב SUNRIDER?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

האם יש לך את הפורמולה להצלחה ב SUNRIDER? 

מאת   21/01/2009 |  נצפה 1825 פעמים
חברת SUNRIDER היא חברה ותיקה ומבוססת, יש לה מוצרים מעולים שמיוצרים בעזרת מדע מדויק.

אבל לא המוצרים ולא החברה הולכים לעזור לך כאשר אתה תתחיל את העסק שלך ב SUNRIDER .זו הבעיה בחברות ותיקות, המסר של ההזדמנות כבר הלך ובמקומו יש מסר של מוצרים מעולים וחברה מבוססת. כאשר מועמד רואה את SUNRIDER בפעם הראשונה הוא מתרשם שגם הוא יוכל להרוויח את הסכומים שהוא שומע במצגות, הבעיה היא שזה ממש לא נכון. החברה נמצאת בזמן אחר, ההזדמנות לבנות עסק בצורה מהירה כבר חלפה, עכשיו מה שנשאר הוא להיות איש מכירות של המוצרים.

מפיצים בכירים ב SUNRIDER יאמרו לך שדרך המוצרים אתה תכניס מפיצים ושאנשים צריכים את המוצרים כדי להצליח בעסק של שיווק רשתי.

אני מתנגד לטענה הזו בכל תוקף, יש חשיבות לנושא של המוצרים אבל הדגש לא צריך להיות על המוצר - הוא צריך להיות על השיווק של המוצר. במקום להפוך להיות מומחה על המוצרים שלך אתה צריך להפוך להיות מומחה בלמצוא אנשים שרוצים את המוצרים שלך.

מעבר לכך, אם אתה ממש רוצה להרוויח כסף גדול, תתרכז בלמצוא מפיצים נוספים ל SUNRIDER במקום למכור את המוצרים של החברה.

במכירה של מוצרים אין שכפול - בצירוף של מפיצים יש שכפול. שם נמצא הכסף הגדול והמשמעותי ביותר.

הבעיה היא, שקשה לצרף אנשים רציניים ל SUNRIDER משום שמפיצים רציניים מבינים שההזמנות לחופש כלכלי כבר חלפה ב SUNRIDER ועכשיו אפשר רק ליצור הכנסה נוספת.

זו הסיבה למה מפיצים בכירים תמיד עוברים לחברות חדשות יותר.

הם רוצים אפשרות להרוויח סכומים שיאפשרו להם להפסיק לעבוד, וזה לא יקרה לך ב SUNRIDER , ההזדמנות כבר חלפה.

חברת SUNRIDER מבינה את זה אך היא לא תודה שההזדמנות לחופש כלכלי כבר חלפה ובמקום זאת אתה תראה הרבה יותר דיבורים על כמה שהמוצרים מעולים.

אם אתה באמת רוצה להצליח בשיווק רשתי ולהגיד להתראות לבוס שלך אתה צריך לבחור הזדמנות עם חברה חדשה, צעירה, מתקדמת, שיש לה באזז חזק בעולם. אתה צריך לדעת שיווק ואז להשתמש בשיטות השיווק שלך כדי לבנות עסק חובק עולם שיאפשר לך לבנות חופש כלכלי עבורך ועבור המשפחה שלך.


אלו רק חלק קטן מהטיפים והאסטרטגיות שאתה יכול ללמוד ממני כדי לקדם את העסק שלך ב SUNRIDER, אם אתה רוצה עוד מידע כדי לגלות איך להקים מערכת שיווק שתגרום לאנשים לפנות אליך בקשר לעסק שלך תיכנס לאתר הבא ותקבל שעות של הדרכה ממני בחינם - איך שיווק רשתי עובד
איתמר בן חור הוא יזם ומשווק רשתי אשר משלב את השיווק הרשתי האינטרנטי עם השיטות הישנות כדי ליצור שיטת עבודה שתביא את העסק שלך להצלחה משגשגת, אם אתה רוצה ללמוד יותר כנס ל http://www.howmlmwork.net
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה