עודפים
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

עודפים 

מאת   19/01/2009 |  נצפה 3514 פעמים
כמה מילים על מהם חנויות עודפים ומה הייתרונות שבקניית עודפים. חנויות עודפים אנין חנויות המוכרות את מה שנשאר מהעונה שעברה אלא הם חנויות המוכרות את מה שנשאר מהשנה שעברה. הבגדים אשר נותרו מאוחסנים במשך קרוב לשנה ונמכרים כעודפים. בארצנו גם שכיח למצוא את עודפי הקייץ גם בעונת החורף כמו גם למצוא "נציגים" של קולקציה חדשה (מהעונה הנוכחית) בתוך חנות העודפים.

היתרון הברור של חנויות העודפים הוא כמובן המחיר. לא ניתן להגיד מחיר הנחה קבוע מעבר לחנויות השונות אבל ההנחה המקובלת על עודפים של בגדים היא 50%. יש רשתות הנותנות פחות ואחרות יותר. כמו כן מחיר העודפים יורד בסוף העונה - משום שלרשת אין עניין לאחסן את הבגדים שנה נוספת.

מביקוריי בחנויות עודפים נראה לי שחנויות עודפים של נעליים נותנות תמורה טובה יותר מחנויות העודפים של הבגדים. מדוע - א) בדרך כלל הנעליים שומרות על עצמם במחסן במשך שנה בצורה טובה יותר מבגדים אשר נוטים להתקמט, וזה שהם עודפים כימעט ואינו מורגש. ב) מחירי הנעליים גבוהים ונעים סביב מחירים של מאות שקלים ולעיתים נושקים ל - 1000. כך שכאשר מקבלים בחנות עודפים של נעליים הנחה של 50% הדבר מתבטא במספר שקלים משמעותי יותר מקניה של בגד סטנדרטי.

בקישורים לאתר תוכלו לקבל מידע על חנויות עודפים של כל המותגים המוכרים.

שמי יהושע וביקרתי באלפי חנויות ברחבי הארץ באתר תמצאו מידע על חנויות עודפים וגם עודפים כמו גם על חנויות באופן כללי
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה