מדוע הסתכלות אסטרטגית היא הדבר החיוני ביותר להצלחה שלכם?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מדוע הסתכלות אסטרטגית היא הדבר החיוני ביותר להצלחה שלכם? 

מאת   18/01/2009 |  נצפה 1575 פעמים


מדוע הסתכלות אסטרטגית היא הדבר החיוני ביותר להצלחה שלכם? / מאת יואב ברנזוןאנשים ללא אסטרטגיה

אנשים רבים חיים ללא שום אסטרטגיה. הם פועלים ללא שום מודעות או הבנה עצמית, ולכן גם אינם מצליחים להגיע לתוצאות משמעותיות בחיים של עצמם.

אנשים ללא אסטרטגיה משולים לאנשים חסרי כוח שאינם משתמשים בשכל שלהם כדי לקדם את עצמם, כדי לשרוד, כדי להשיג מטרות וכדי להגיע לעמדות כוח.


אסטרטגיה היא קריטית להצלחה שלכם
ללא אסטרטגיה אתם משולים לאנשים עיוורים שפוסעים במשעולי החיים ועלולים בכל רגע ליפול לתוך מלכודות, בורות, מזימות והפתעות רעות שאנשים אחרים טומנים לכם.

אסטרטגיה פותחת עבורכם את העיניים, מאפשרת לכם להבין ולראות את המציאות כפי שהיא, וכתוצאה מכך גם לפעול בצורה אפקטיבית כדי להתמודד עם המציאות שלכם בצורה הטובה ביותר ולהשתמש בה לטובתכם.אסטרטגיה מבוססת על מיפוי צרכים ועל מיפוי מצבים


אסטרטגיה מבוססת קודם כל על מיפוי של הצרכים, המטרות והאינטרסים שלכם. הבסיס לכל אסטרטגיה היא סדרת פעולות מתוכננת מראש, שקולה ומסודרת שמטרתה להגשים את האינטרסים המוצהרים והאמיתיים שלכם תוך שקלול החוזקות והחולשות שלכם.

דבר נוסף שחייב להיות בכל אסטרטגיה חכמה היא הבנה מעמיקה של מצבים אנושיים, הבנת הכוחות והאינטרסים השונים הפועלים סביבכם, ראיית האיומים הקיימים, המגבלות, האויבים ובעלי הברית הטבעיים שלכם.
ללא אסטרטגיה - אין לכם סיכוי להצליח

ללא רכישת כלים אסטרטגיים, מיומנות בהסתכלות אסטרטגית ובניית תוכניות אסטרטגיות להצלחה שלכם בחיים - הסיכוי שלכם להצליח הוא נמוך ביותר ומבוסס בעיקר על מזל אקראי ועל עליות ומורדות רנדומליים.

לעומת זאת, מי שלומד לבנות אסטרטגיות חכמות, יעילות, פשוטות ומדוייקות - יביא את עצמו למצב שבו הוא מצליח כמעט בכל מה שהוא עושה, שולט במציאות שלו, חי בצורה רגועה ונינוחה ואינו נדרש למאמץ שוחק או למלחמת הישרדות מטורפת כדי להגיע ולהגשים את המטרות שלו.וטיפ לסיום: אסטרטגיה היא אחד הכלים החיוניים ביותר להצלחה במאה ה-21 משום שזוהי מאה מאוד הישרדותית, מתוחכמת וסבוכה.יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/PAGE35.asp - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה