3 העקרונות לזוגיות טובה
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

3 העקרונות לזוגיות טובה 

מאת   27/12/2008 |  נצפה 3152 פעמים


3 העקרונות לזוגיות טובה / מאת יואב ברנזוןפעילות

זוגיות טובה מבוססת על פעילויות משותפות לשני בני הזוג. פעילות גופנית, בילויים, טיולים, הרפתקאות, ריגושים, מיניות - כל פעילות שהיא אקטיבית ומרעננת תורמת לחיבור הזוגי.

בני זוג שאינם יוצרים פעילויות משותפות יחד - מאבדים את החדווה, את העניין, את הריגוש ואת תחושת הרעננות והחידוש הזוגי ושוקעים לשעמום, לאפטיה, לשליליות ולביקורת הדדית.


משמעת
זוגיות טובה מחייבת שמירה על משמעת ועל גבולות. חריצות, השקעה, כבוד הדדי, שמירה על הפרטיות, התאמצות ושמירה על חלוקת תפקידים ברורה שבה כל אחד יודע בדיוק את מקומו ואת חובותיו - היא קריטית להצלחה הזוגית.

בני זוג שמתנהלים בצורה אקראית, ללא גבולות, ללא חלוקת תפקידים, תוך זלזול הדדי והזנחה - שוקעים לכאוס ולמצב של ריבים, חששות, חוסר אמון, קנאה, מתח, תחרות וסירוס הדדי וכך פוגעים בחיבור הזוגי ביניהם.חיבה


זוגיות טובה מבוססת על הבעות חיבה. זוגות טובים הם זוגות שמשבחים אחד את השני, שמרעיפים אהבה, שמחבקים ונוגעים, שמעניקים תחושה חיובית ואוהדת אחד לשני.

בני זוג שרק מבקרים אחד את השני, שמתרחקים מגילויי מגע, שמרעיבים אחד את השני בכל מה שנוגע לאהבה ולחום, שמתחרים אחד בשני ויורדים אחד על השני - פוגעים באורח אנוש בחיבור הזוגי ביניהם.
וטיפ לסיום: חיבור זוגי אינו נוצר "מעצמו" אלא הוא נוצר על בסיס 3 מימדים - מימד הפעילות, המשמעת והחיבה. ברגע שזוג פועל כדי להתחבר בשלושת הערוצים הללו - הקשר הזוגי הופך לקשר הדוק, קרוב וחזק.


יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/PAGE35.asp - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה