תחזית 2009
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

תחזית 2009 

מאת   27/12/2008 |  נצפה 10206 פעמים
תחזית 2009
הרבה אנשים מסתפקים לקרוא את התחזיות האסטרולוגיות במדורי העיתונים השונים בסופי שבוע, עם חיוך קטן וציני, נו... נראה מה הם כותבים... האמת שלאסטרולוגיה יש הרבה רובדים, ועומקים אין סופיים, דרכם אפשר להגיע להבנה אישית, ופירוש אירועים גלובליים.
לכל הספקנים, אני מעלה את הדוגמה הכי קרובה אלינו, את ההשפעה של הירח על כדור הארץ. הרי גאות ושפל נגרמים על ידי הירח וזה הוכח מדעית. אם לירח, גוף כל כך קטן, יש השפעה כל כך מכרעת, איך לא תהיה השפעה מפלנטות גדולות ועוצמתיות ממנו, פי כמה וכמה??

לצרכי הכרות, האסטרולוגיה עוקבת אחרי תנועת הכוכבים והשפעתם על כדור הארץ. התנועות ידועות מראש, הן מחזוריות, זו עובדה אסטרונומית. אפשר לחשב מתמטית מיקום כוכב מסויים שנים קדימה ואחורה. לכן, האסטרולוגיה מבחינה פיננסית, או עיסקית, עוקבת אחרי השפעת הפלנטות על ההתנהגות ההמונים.
מתי יש התלהבות, או תסכול, ואיך מצב הרוח מתבטא במחזורי מסחר, בתנודתיות, ובעוצמה שבשווקים.
כפי שקוהלת אמר: מה שהיה הוא שיהיה ומה שנעשה הוא שיעשה ואין כל חדש תחת השמש.
לכן, אם בודקים את ההסטוריה, איפה עמדו הפלנטות לפני 100-500-1000 שנה, ומה קרה בתקופה הזאת, אנו יכולים להסיק את ההשפעות לימינו, אך כמובן בעטיפה מודרנית.

לכל עסק, מני או מדד יש מפת לידה. התאריך שפתחנו עסק, חנות, או התחלנו לסחור במניה מסויימת בפעם הראשונה יהיה משמעותי ביותר להצלחה עתידית. לכן בחירת מועד פתיחת עסק הוא שלב מכריע.
אך לא מספיק להתבונן בשמיים, חייבים גם לבדוק את הנתונים של בעל העסק, האם הוא נמצא בעיתוי נכון להתחלות, או שמא הוא במפה נומרולוגית בשנה 9 שלו, ואז העסק לא יחזיק מעמד... חייבים לעשות מפה משולבת נומרולוגית ואסטרולוגית של האדם על מנת למצוא את הזמן האידיאלי עבורו.

הפלנטות מתחלקות לפלנטות אישיות (שמש, ירח, מרקורי, ונוס, מרס, יופיטר ושבתאי) ופלנטות חיצוניות שהשפעתן היא לדור שלם. הן איטיות מאוד היות והן רחוקות מהשמש, לכן השפעתן מורגשת לאורך זמן. (אורנוס, נפטון, פלוטו).

כולנו עדים השנה להתמוטטות פיננסית. ממשלות מנסות להציל כל מה שאפשר, ומזרימות כספים. אבל, האם זה יעזור?
ה" שחקנים" הראשיים שגורמים או בולמים אינפלציה הם: יופיטר, נפטון ושבתאי.
יופיטר, כפי שנקרא בספרות המקצועית: " המיטיב הגדול" , לפעמים יכול להביא גם אסונות גדולים. נפטון גורם לעירפול חושים, ולמצבים לא ברורים, לאינפלציה. שבתאי מביא קור וצימצום.

אפשר לקרוא בהרחבה על נסיבות האינפלציה במאמר שפרסמתי ב 3.7.2008

תראו את הגרפים המצורפים: קו הירוק מסמל אירועים הרמוניים בין הכוכבים במהלך השנים וקו האדום ארועים קשים. ככל שהקו האדום עולה, כך גם ההשפעות השליליות על המדינה.
הבא נבדוק מה צפוי למדינה שלנו ב 2009?במפה נומרולוגית 2009 מסמל שנה 2= (2+0+0+9). מס' 2 מסמל שיתוף פעולה, נכונות לעבוד ביחד. אבל הרצון צריך להיות מאוד חזק, ושני הצדדים צריכים לרצות את אותה מטרה. אם אין " תחונה" אז יש הפרדה בין ה2, כי המספר יכול לסמל גם את הקוטביות שבו. מאחר ומס' 2 נשלט על ידי הירח, במו שהירח מתכווץ ומתרחב, כך גם מצב הרוח והאירועים בשנת 2009 יהיו בהם עליות וירידות משמעותיים. שנת 2000, שהביאה את האינתפדה השניה, 1991 הביא את מלחמת המפרץ , 1982 הביא את פינוי ימית ואת מבצע גליל, ב1973 פרצה מלחמת יום כיפור, ב: 1964 האפיפיור פאולוס השישי הגיע לביקור ויהודי מרוקו הועלו ארצה וב: 1955 ודימונה הוקמה.
כל השנים הללו היו בסימן מס' 2.

אך 2009 גם נותן 11, ומס' זה נחשב למספר נעלה, שלא מצמצמים. מאז 1901 ו1910 ועד הים, לא היתה שנה שהצימצום שלו נתן 11 !! תנסו...המספר הזה מיצג את מזל דלי, השונה, המהפכן והאקסצנטרי. 11 נראה כמו מקבילים, לכן יש כאן עולמות נפרדים, כל אחד רואה את הנכון לו, יש ויכוח ואין מפגש בין העקרונות.ישראל, "נולדה" ב14.5.1948. צמצום מספר השנה נותן את הספרה 22. גם מס 22 הוא נעלה, ולא מצומצם. כל 9 שנים מאז 1948 יש לנו שנה שהסה"F שלו נותן לנו 22, וכך יהיה שוב ש 2011, שנה קשה בפני עצמה.
אבל נחזור ל 2009....השנה הבאה תסמל שנה אישית 3. שנת יופיטר. יופיטר, או כפי שמכנים אותו " המיטיב הגדול" מביא התרחבות ושפע. אך השפעתו לא תמיד חיובית. יופיטר, במפת המדינה נמצא בנסיגה. הוא ישנה כיוון רק כשהמדינה תהיה בת 98 שנה, לכן עד אז לא נראה ממנו נחת.

יופיטר נכנס למזל דלי בינואר 2009 וישהה שם כל השנה. מיקום זה יביא קרן אור לדליים, אריות, שוורים ועקרבים. מס' 3 ישלוט עד יום העצמאות. אחרי מס' 3 יכנס מס' 4 לתפקיד, והמספר הזה נשלט עלידי האורנוס המפתיע והמהפכן, לכן אני צופה שינויים משמעותיים בחצי השני של השנה. במיוחד אחרי ספטמבר 2009, כשנהיה תחת השפעה כפולה של אורנוס.

אין ספק שיהיו אנשים שיוכלו לנצל כל מצב. לאחרונה ממשלות אסרו על מסחר בשורטים כדי למנוע מניפולציות בשווקים. איזה אפיקים נשארו להשקעה? כמובן מזון, דברי תינוקות, הלבשה שהם הכרחיים לקיום היום יומי. מעבר לזה, זהב, כסף ואוצרות טבע, הם אפיקי השקעה מבטחים, לאלה שיש להם כיסים עמוקים ועורבים לכל הזדמנות.

מפת קידומים ( מעלה לשנה)
במפה האסטרולוגית (במפת קידומים) של המדינה יופיטר נמצא בבית 4, במולות למארס לידתי. הזווית הזאת בלבד חייבת להדליק אור אדום אצל כל מי שיושב אי שם למעלה, בממשלה ובצבא! מאחר ומארס מסמל מלחמות ויופיטר מביא הכל בגדול.

ינואר: בדרך כלל חודש קשה מבחינת השקעות, תוצאות הרבעון הרביעי מתפרסמות, וכולנו עדים למצב, התוצאות לא טובות. החגים עברו, אין צורך להעמיד פנים שהכל בסדר.. הרבה מפוטרים, עסקים נסגרים, אין אשראי. במפה בית 2 מסמל את הכספים שלנו, מה שאנחנו מרוויחים ממשכורת. בית 8 את הכספים של אחרים. זוויות קשות למיקום הזה מצית את ענייני הכספים. הכוכב שהכי משפיע עלינו מבחינת שינויים פנימיים, הוא פלוטו. וכוכב זה נמצא כרגע, וימצא עד נובמבר 2009 בקרבת יופיטר, שליט בית 2, שליט הכספים שלנו. לכן הוא מביא קושי, ואירגון מחדש. אדם שעובר חוויה של פלוטו, אחרי כל המכות שקיבל, עוצר וחושב.OK הבנתי את המסר, כך זה לא יכול להימשך, אני חייב לשנות משהו בתפיסת העולם, בהתנהגות. אחרי מטמורפוזה כזאת, שאדם לוקח אחריות, דברים משתנים, נסגרים, כדי לתת לחדש וליציב יותר להיכנס לחייו. פלוטו הכוכב הכי איטי במערכת השמש שלנו, וכך גם השינוים שהוא מביא.

כוכב האשליות ואילוזיות, נפטון שולט במפת המדינה על ענייני העבודה. נפטון ב2009 נמצא בזווית קשה, דיסהרמונית לדרקונים. מקומות עבודה יסגרו. אפקט הדומינו במיטבה. נפטון ב"שח- מט " מהדרקונים עד אפריל, אחרי זה צפויה רגיעה. פלוטו, הכוכב המכביד הזה, במפת קידומים, "יושב" על נפטון.

בנקים! ונוס שולט על הבנקים, ובית 8 מראה לנו את " הכסף של אחרים" . במפה אישית בית 8 מסמל גם את הכסף של הבעל, או השוטף, ואיפה הוא נמצא? על זה ביעוץ אישי. ונוס במפת המדינה נמצא בבית 9, בית שקשור לחו"ל. המחשבה הראשונה שקופצת לי, זה האיש שמעל במילירדים, ברנרד מאדוף. אומנם שמענו עליו לא מזמן, אך השפעות מעשיו יהדהדו כל שנת 2009. לצערינו גם קשריו ההדוקים עם ישראל יגיעו לכותרות וזה יסבך גם את ישראל . כיצד רואים את זה במפת המדינה? פלוטו, שדיברנו עליו למעלה, נמא במולות לונוס של המדינה, עד תחילת 2011 !!!! זמנים מכוערים. לא רק שלא נקבל כספים מחו"ל, עוד יאשימו אותנו וידרשו מאיתנו. ונוס במפת הקידומים נמצא בזווית הרמונית לונוס בלידה, וראיתי אין ספור מקרים שזוויות חיוביות מסמלות סיום תהליך, מין שיא, ואחרי זה בא המפולת. לכן, לפי דעתי מדינת ישראל תצטרך להסתדר בכוחות עצמה מבחינת כספים, תרומות ונדבות. אין ספק שזה יביא את הזעזוע שלו, אך כמו בתוכנית של אלון גל, אנשים ומדינות צריכות לעמוד על רגליהם, ולא לחיות על גב של אף אחד.

הממשלה משתקפת מבית 10. מזל אריה. שליט המזל :השמש. במפת הלידה של ישראל השמש נמצא במעלה 23 שור. ממפת הקידומים מתקרב לו בדהירה אדירה אורנוס, עם זווית קשה, זווית של 90 מעלות אורנוס מביא שינויים גורליים, פתאומיים. הרס על מנת לבנות מחדש. הזווית תהיה מדוייקת ב מאי 2010. אנו צפוים לשינויים ( בחירות שוב ?), אחרי שזווית הזאת תסתיים.

דברים קשים נאמרו במאמר הזה, אך הכל בכוונה טובה. אל לנו לשכוח שאין אדם או תוכנה שיכולה לקחת בחשבון את כל הפרמטרים שחלים עלינו. הכוכבים מראים את הכיוון, את האנרגיות שמשפיעות עלינו, מתי כדי לפעול, כי " יש אישור מלמעלה" או מתי כדי לנוח, כי ממילה השמיים סגורים, מעכבים. אנו צריכים לקבל כל שינוי בברכה, כי הם באים ללמד משהו, באים לטובה.
אז לקחת יום חופש ולהנות מכל רגע עם שייק תות-קיווי בשמש חורפית מלטפת, תמיד מומלץ.


החל מבצע " עופרת יצוקה"... על זה במאמר הבאגבריאלה מיטלמן- האסטרולוגית שלך
http://www.astroworld.co.il
054-7731313
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה