הפקת חתונה ליד הים
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

הפקת חתונה ליד הים 

מאת   24/12/2008 |  נצפה 5973 פעמים
מידי חורף מגיעים אליי זוגות רבים המעוניינים לערוך את חתונתם בקיץ, ליד הים. כולם מדמיינים חתונה לבנה מעוצבת בצדפים, חלוקי נחל ופרחים עדינים, חופה רומנטית בשקיעה וריקודים לתוך הלילה כשכל החברה יחפים, מדשדשים בחול וכמובן הגראנד פינאלה - שיכורים יחד לשחייה לילית פרועה... זה בהחלט יכול להיות כך אך יש לקחת בחשבון מספר דברים כאשר מעוניינים להתחתן בים או ליד הים. ראשית החום ובעיקר הלחות בקיץ הישראלי יכולה ממש להרוס ארוע, דמיינו עצמכם מזיעים בחופה (תמונות עם פנים מבריקות זה לא נעים...) מדביקים , עם שיער דבוק לראש ופן הרוס...לא נעים. מאחר וליד הים הלחות תמיד גבוהה יותר רצוי להתחתן בחודשים מאי-יוני וספטמבר אוקטובר ולהמנע מיולי אוגוסט, גם אז כמובן שאי אפשר להבטיח מזג אוויר נעים אך הסיכוי לחום כבד מעט יורד.

שנית, יש להערך מבחינת ציוד מתאים ל חתונה בטבע והכוונה היא למצננים (לא למאווררים שימו לב) אשר מפזרים מעט את הלחות ומקלים . יש לפזרם באזור קבלת הפנים, הארוחה וברחבת הריקודים. כמובן שהאפקטיביות שלהם במקום פתוח אינה בשיאה אך בסה"כ זהו פתרון טוב.
חוץ ממזג האוויר יש לחשב את שעת השקיעה , כאשר מדובר בשישי צהריים, ולוודא שהחופה לא תערך בדיוק בשעה שהשמש יורדת ומסנוורת מאוד (במיוחד לכלות שלא רוצות לעמוד עם משקפי שמש בחופה).

מלבד תנאי האקלים כדאי שתדעו שעריכת חתונה בחוף הים הינה נושא בעייתי מבחינה חוקית . בשנים האחרונות האכיפה בנושא התגברה מאוד וכיום כמעט ולא ניתן למצוא חופים בעלי רישיון לערוך ארוע בחוף. אופצייה נוספת הינה גני ארועים שנמצאים ליד הים, וגם כאן המבחר אינו גדול...בכל זאת ניתן למצוא מקומות ליד הים אך צריך לדעת לחפש...

בהצלחה ומזל טוב לכולכם!
קרין מוסקונה בעלת חברת בוטיק - הפקת חתונות ,אירועים עסקיים, אירועי בוטיק והפקת ארועי יוקרה info@karinmoscona.com
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה