כנס שנתי של כירורגים פלסטיים- ניו-יורק 2008
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

כנס שנתי של כירורגים פלסטיים- ניו-יורק 2008 

מאת   23/12/2008 |  נצפה 2140 פעמים
כנס זה נחשב לטוב ביותר בעולם בתחום זה. בכנס השתתפו 153 רופאים מ 34 מדינות ובהם 5 מנתחים פלסטיים מישראל. אחד מהם היה, דר' מאיר כהן, הנחשב לאחד הרופאים המובילים בתחום הכירורגיה הפלסטית, אסתטיקה וטיפולי לייזר בישראל. יושב ראש הכנס היה דר' שרל אסטון, מנהל הכירורגיה הפלסטית באוניברסיטת ניו-יורק.

ההרצאות נתנו על ידי 21 המנתחים הפלסטיים הנחשבים ביותר בעולם כיום. אחד מרגעי השיא של הכנס הייתה שיחה בשידור חי מברזיל לאולם בניו-יורק עם דר' פטנגי הנחשב לאחד מפורצי הדרך בכירורגיה הפלסטית במאה הקודמת. דר' פטנגי היה אמור להרצות בכנס על נסיונו בן חמשים השנים בניתוחי מתיחת פנים אולם ימים ספורים לפני יציאתו לארה"ב הוא נאלץ לעבור ניתוח חרום בליבו להחלפה של מסתם. לכל התשואות הרמות של הנוכחים באולם ברך דר' פטנגי את משתתפ הכנס והבטיח להגיע לפגישה הבאה.

הכנס הקיף באופן מושלם את הטיפולים בכירורגיה הפלסטית, ברפואה אסתטית ובלייזר. "בתחום מתיחות הפנים התרשמתי במיוחד משיטות הניתוח של דר' דניאל בייקר מניו-יורק". "דר' בייקר הוא בעיני רופא אמין, פרקטי ובעל מיומנות כירורגית מהשורה הראשונה" מסר דר' כהן. יש לציין כי השמועות טוענות שדר' בייקר אחראי למתיחות הפנים המוצלחות של מדונה, שרון סטון ועוד.

הטרנד המשמעותי בתחום מתיחת הפנים הוא מתיחה של הפנים הכוללת הסרה של עודפי עור, הידוק של השרירים באמצעות תפרים וטיפול משלים בלייזר מסוג ארביום. "אני מאמין בשיטה של דר' בייקר ומיישם אותה בארץ משנת 2001. לד"ר כהן מכשיר לייזר ארביום במרפאתו והוא מטפל בו בשילוב עם מתיחת הפנים." "כל מטופל שעוברת מתיחת פנים אצלי מקבל גם טיפול משלים לפנים בלייזר." "דר' בייקר הראה באופן ברור כי שיטה הניתוחית הזו נותנת תוצאה טבעית הנשארת למשך שנים וכי טיפולים בלייזר משלימים ומאריכים את אורך החיים של הניתוח."

בתחום ניתוחי האף "השיטה הפתוחה" היא השיטה המומלצת והשכיחה ביותר בקרב המנתחים המובילים בעולם. "היום ברור כי בשיטה הפתוחה התוצאות בניתוחי אף הן מדוייקות הרבה יותר." "אני משתמש בשיטה הזו למעלה מעשר שנים. גם אני וגם המטופלים שלי מרוצים מאוד מהתוצאות." השיטה הפתוחה מאפשרת קבלת תוצאות טבעיות יותר ספר דר' כהן.

בתחום הגדלות החזה ספר לנו דר' כהן כי "השתלים החדשים בעלי הלכידות הגבוהה הפכו את השימוש בשתלי סיליקון לבטוחים הרבה יותר." "מרצים רבים הדגישו את חשיבות המדידות לפני הניתוח והתאמה מדוייקת של גודל וצורת השתל למבנה האנטומי של המטופלת באופן דומה לטכניקה שבה אני משתמש מזה למעלה מ 10 שנים."
ד"ר מאיר כהן הוא מנתח פלסטי בכיר בארץ, העוסק בכירורגיה פלסטית. לד"ר מאיר כהן נסיון בתחום של ניתוחים פלסטיים וביניהם - שאיבת שומן, ניתוח אף, הגדלת חזה, הקטנת חזה ועוד.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה