דיאטה - עשו לכם נס חנוכה משלכם
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

דיאטה - עשו לכם נס חנוכה משלכם 

מאת   21/12/2008 |  נצפה 1867 פעמים
תמיד אומרים שניסים פשוט קורים אי אפשר לגרום להם לקרות, אני לעומת זאת, מאמינה שכדי שיקרו לנו דברים בחיים אנחנו צריכים לגרום להם לקרות ואם אנחנו רוצים לעבור את חג החנוכה בשלום מבלי לתת לשמן להשתלט עלינו אנחנו צריכים לקחת אחריות על זה ולצור לעצמנו את נס החנוכה שלנו. אם אתם תחליטו מתי אתם רוצים לפנק את עצמכם במאכלי החג, באיזה אירוע הכי שווה לאכול וכמה מכל דבר אתם מעוניינים לאכול, אני בטוחה שבסוף החג תוכלו להיות גאים בעצמכם על כך שלקחתם אחריות על החיים שלכם והייתם בשליטה והנס יהיה שהמחוג על המשקל לא יראה שהעלתם.

אז איך אפשר לצור נס חנוכה ולא להרוס את הדיאטה?

כמו שכבר אמרתי, זה לא שאסור לכם לאכול בחנוכה ממאכלי החג בהחלט מותר לכם ואף רצוי, העניין הוא להחליט מתי וכמה ולעמוד בזה. ברגע שתגידו לעצמכם שמותר לכם לאכול ואתם רק צריכים לבחור בשביל לעשות משהו טוב לעצמכם, יהיה לכם הרבה יותר קל לעמוד בזה והרווח בסוף יהיה שלכם!

מעבר לזה, אם אתם מארחים להדלקת הנרות אצלכם בבית, תוכלו לדאוג שיהיו מאכלי חג שגם אתם יכולים לאכול מבלי להרוס את הדיאטה. לביבות אפויות בתנור ולידם סלט ירקות עשיר זה פתרון מצוין.

גם אם אתם מתארחים, תוכלו להביא עמכם למארחת לביבות אפויות בתנור, אני בטוחה שהיא תודה לכם על כך ולכם יהיה מה לאכול.

לי תמיד עוזר שאני מזכירה לעצמי את כמויות השמן שנספגות בתוך הסופגניות והלביבות ואת ההרגשה הרעה שמרגישים אחרי שאוכלים מהם בלי שליטה. אם אני מצליחה להזכיר לעצמי את זה שנייה לפני שאני מתכוונת לאכול, זה עוזר לי לוותר עליהם ולבחור לעשות לעצמי טוב.

לפעמים אנחנו מרגישים שעצם הוויתור הוא מאוד קשה, שאנחנו מסכנים אם אנחנו לא יכולים לאכול כמו כולם ושהיינו רוצים לאכול הכל מבלי להעלות במשקל. מרוב שאנחנו מרגישים מסכנים אנחנו הולכים לאכול כדי לפצות את עצמנו על המסכנות ואז מרגישים אשמים וכועסים על עצמנו ומהכעס הולכים לאכול וכו'... אם רק הייתם מזכירים לעצמכם שאתם ממש לא מסכנים ושאתם עושים משהו טוב עבור עצמכם כי אתם רוצים להרגיש יותר טוב עם הגוף שלכם ושהרווח בסוף החג מכך שלא עליתם במשקל הוא שלכם, אז היה לכם הרבה יותר קל לעשות את הבחירות הנכונות עבור עצמכם ולצור לכם את נס חנוכה שלכם!
ענת לובלינסקי - אימון דיאטה אישי
 • דיאטה - אימון דיאטה אישי
 • מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

  מאמרים במדיה:
  פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

   פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

  עבור לגירסה המלאה

  הרשם | התחבר  | גרסא מלאה