מהו ההבדל בין גבר קליל לגבר כבד?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מהו ההבדל בין גבר קליל לגבר כבד? 

מאת   21/12/2008 |  נצפה 3628 פעמים


מהו ההבדל בין גבר קליל לגבר כבד? / מאת יואב ברנזוןגבר קליל

גבר קליל הוא גבר שמסוגל להשתנות במהירות ולשנות עמדות ודיעות בקלות, הוא אקטיבי מאוד, מוחצן, זריז, פיקח, ערמומי, בעל חוש הומור, לא רציני, שקרן, יודע לזייף, להבטיח ולהיעלם.

גבר קליל הוא גבר בעל קסם, לא ניתן להאמין לו כי הוא שקרן מדופלם, הוא יודע לכבוש נשים אבל לא לטפח קשרים אמיתיים איתן, הוא חסר גבולות, אינטרסנט, נעים, בלתי צפוי, בעל דימיון מפותח, חלקלק וחד לשון.


גבר כבד
גבר כבד הוא גבר מקובע, יציב, ביישן, עקבי, ישר, אמין, איטי בהתנהלות שלו, מופנם, כנה לעיתים עד כאב, "מרובע", טוב לב וותרן וחסר אגו.

גבר כבד הוא חבר אמיתי, אדם אכפתי, הוא מתקשה לכבוש נשים אך הוא נאמן לנשים ומתחייב אליהן, הוא בעל גבולות ברורים שאותם הוא לא יחצה לעולם, הוא אינו אינטרסנט, הוא הגון, ריאלי, שתקן ולא ווכחן.ההבדל - יתרונות וחסרונות


גבר קליל הוא גבר שמצד אחד יודע לעשות רושם ראשוני טוב, כייף מאוד להסתובב איתו ולהיות איתו. הוא משעשע, קליל וזורם עם החיים וההזדמנויות שהם מזמנות. מצד שני, הוא שקרן, לא אמין, בוגדני ומזוייף. לעולם לא ניתן לדעת מי הוא, מה הוא ומהם הכוונות האמיתיות שלו.

גבר כבד הוא גבר שמצד אחד אינו עסוק ברושם חיצוני או פוזה, מה שרואים זה מה שמקבלים, הוא מעט משעמם או צפוי והוא אינו יודע לנצל הזדמנויות. מצד שני, הוא אמין, הוא אכפתי, הוא חבר אמיתי, הוא נאמן והוא אינו מזוייף - אלא הוא הדבר האמיתי.
במבחן הזמן

במבחן הזמן - גבר קליל הוא בדרך כלל בחירה זוגית גרועה כי בסופו של דבר הוא פועל על פי טבעו, כלומר הוא בוגד, משקר, נעלם ומשאיר אחריו שובל של רסיסים שמישהו אחר צריך לאסוף ולנקות.

גבר כבד הוא בדרך כלל בחירה זוגית טובה יותר, כי הוא נשאר שם ואינו נעלם, הוא לא מפתיע במובן הרע של המילה, הוא מבטיח רק את מה שהוא יכול לקיים והוא לוקח אחריות על מעשיו.וטיפ לסיום: גבר קליל הוא גבר שלעולם לא תדעי מהן הכוונות האמיתיות שלו ממך ולעולם לא תדעי באמת עם מי את חיה. גבר כבד הוא גבר שלא ייעלם, ואם הוא אוהב אותך - הוא יאהב אותך מכל הלב כל החיים וישמור לך אמונים גם בתקופות קשות.יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/PAGE35.asp - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה