מה קורה לאנשים בעלי מחויבות גבוהה בקריירה ובזוגיות?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מה קורה לאנשים בעלי מחויבות גבוהה בקריירה ובזוגיות? 

מאת   21/12/2008 |  נצפה 2585 פעמים


מה קורה לאנשים בעלי מחויבות גבוהה בקריירה ובזוגיות? / מאת יואב ברנזוןבקריירה - להרים פרוייקטים מאפס

אנשים בעלי מחויבות גבוהה הם אנשים בעלי גישה של ראש גדול לחיים. הם משקיענים, מחוייבים, מסורים, חרוצים מאוד, לא חוששים מבעיות ויודעים להתמודד עם מצבים קשים.

אנשים בעלי מחוייבות גבוהה הם בדרך כלל אנשים עצמאיים מאוד מבחינה תעסוקתית או אנשים שהגיעו למשרות שכירות בכירות, אלה אנשים שמסוגלים להרים פרויקטים מורכבים מאלף ועד תו, הם פרפקציוניסטים בעבודה, משקיעים את הנשמה ואת הלב, לא מוכנים לוותר לעולם ולוקחים על עצמם משימות ואתגרים עצומים.


בזוגיות - למשוך בני זוג חלשים
אנשים בעלי מחוייבות גבוהה הם אנשים שמשקיעים את כל ליבם ואת כל אהבתם בזוגיות שלהם. פעמים רבות, הם מושכים אליהם דווקא בני זוג חלשים, אפטיים, עצלנים ונצלנים שפשוט משתמשים במחויבות הגדולה שלהם וברצינות הגדולה שבה הם לוקחים את הזוגיות שלהם לטובת האינטרסים הפרטיים והצרים שלהם.

לאנשים בעלי מחוייבות גבוהה יש נטייה למשוך אליהם בני זוג שאותם הם צריכים לבנות, לדחוף, לרפא, להציל ולעורר. בדומה לקריירה - הם לוקחים על עצמם בני זוג העונים להגדרה של "פרוייקט" לכל דבר, כי הם רגילים לבנות דברים מאפס ולקחת דברים לא עשויים ולא בשלים ולהפוך אותם דרך עבודה קשה ומחויבות אין קץ לדברים עשויים ומוגמרים ברמה הגבוהה ביותר.מחויבות יתר דורשת מחוייבות הדדית


הבעיה המרכזית של אנשים בעלי מחוייבות גבוהה היא שמרבית האנשים אינם כמותם. אדם שמאוד מחויב לחיים ולהצלחה הוא אדם שמציב לעצמו ולאחרים רף גבוה מאוד, שלא כל אחד יכול לעמוד בו.

זו הסיבה מדוע במקרים רבים אנשים בעלי מחוייבות גבוהה אינם מוצאים פרטנרים זוגיים או שותפים עסקיים בעלי רמת מחויבות דומה לשלהם.
בחרו את בני הזוג ואת העבודה המתאימה לראש הגדול שלכם

אם אתם אנשים מחוייבים מאוד לחיים, אנשים שאינם חוששים מעבודה קשה, שלוקחים על עצמם אתגרים גדולים, שמציבים לעצמם רף גבוה, אם אתם אנשים פרפקציוניסטים ורציניים - עליכם למצוא אנשים דומים לכם ולהתרחק מאנשים בעלי דרגת מחוייבות נמוכה.

אל תתפשרו על בני זוג בעלי רמת מחויבות נמוכה לחיים. אל תתפשרו על שותפים עסקיים או מקצועיים שהם ברמה נמוכה משלכם. להיפך, כדי להצליח בשותפויות רומנטיות או עסקיות עליכם להקפיד לבחור אנשים ברמת המחוייבות שלכם ובסטנדרט הגבוה שאליו אתם רגילים.וטיפ לסיום: אנשים בעלי רמת מחוייבות גבוהה מאוד אינם יכולים להצליח בשותפות עם אנשים בעלי רמת מחוייבות נמוכה או ממוצעת. עליהם למצוא אנשים דומים מאוד להם, בעלי גישה וסטנדרט גבוה כשלהם - אחרת הם יחוו תסכול וכישלון בשותפיות הרומנטיות או העסקיות שהם יקימו במהלך חייהם.יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/PAGE35.asp - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה