מהו קשר זוגי פתור וכיצד בונים אותו?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מהו קשר זוגי פתור וכיצד בונים אותו? 

מאת   21/12/2008 |  נצפה 2806 פעמים


מהו קשר זוגי פתור וכיצד בונים אותו? / מאת יואב ברנזוןקשר זוגי שבור

קשר זוגי שבור מבוסס על שני בני זוג שהחיים שלהם הם מהפכה רצינית. קשר זוגי שבור הוא קשר זוגי קשה, בלתי אפשרי, רצוף משברים, עליות ומורדות, טרגדיות, סבל והחמצה.

קשר זוגי שבור הוא תוצאה של מפגש של שני בני זוג שברמה האישית אינם פתורים בחיים שלהם, וכתוצאה מכך מביאים כל אחד את "הבלאגן" שלו לתוך הקשר הזוגי והופכים אותו לכמעט בלתי אפשרי.


קשר זוגי פתור
קשר זוגי פתור הוא קשר זוגי של שני בני זוג שהחיים שלהם מתפקדים וזורמים היטב, וכתוצאה מכך גם מסוגלים לנהל זוגיות בריאה וזורמת.

בקשר זוגי פתור - בני הזוג מגיעים בשלים ויציבים לקשר. הם אינם נמצאים במצב בו הם צריכים לשקם את עצמם או לבנות את עצמם תחילה, אלא הם כבר פתרו את הבעיות האישיות שלהם, והם אינם מביאים "חובות" לזוגיות שלהם.פתרון עצמי


כדי לחיות בקשר פתור עליכם לבנות תחילה את החיים שלכם ולהגיע למצב של חיים אישיים פתורים, זורמים, בריאים וטובים.

עליכם להביא את עצמכם למצב בו אתם מאושרים בחיים שלכם, מסודרים מבחינה כספית, אוהבים את העבודה שלכם ומנהלים מערכות יחסים טובות וחיוביות עם סביבתכם הקרובה.
חיים זוגיים פתורים

חיים זוגיים פתורים הם תוצאה של חיים אישיים פתורים. לעומת זאת, כאשר כל אחד מבני הזוג תקוע בפלונטרים ובבעיות אישיות עמוקות - זה בלתי אפשרי לנהל מערכת יחסים בריאה וטובה, כי כל אחד סוחב מטען כבד המכביד על הצלחת הקשר הזוגי ומעיב עליו.

חיים זוגיים פתורים מבוססים על האושר האישי שלכם. אם אתם מאושרים בחים שלכם, שלמים איתם, חיים את החיים באחריות ובשמחה - אתם גם בשלים למערכת יחסים טובה עם אדם נוסף.וטיפ לסיום: למי שיש מערכת יחסים פתורה עם עצמו והחיים שלו פתורים ומסודרים - לא תהיה כל בעיה ליצור את אותה המציאות עם בן זוג נוסף כמוהו. לעומת זאת, מי שהזניח את הטיפול בעצמו, השאיר אחריו חובות והשתמט מקשירת הקצוות הרופפים בחייו - ייצור את אותן הבעיות בדיוק גם במערכות היחסים הזוגיות שלו.


יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/PAGE35.asp - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה