פאנג שואי-באנו חושך לגרש
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

פאנג שואי-באנו חושך לגרש 

מאת   14/12/2008 |  נצפה 2297 פעמים
פאנג שואי - באנו חושך לגרש, בידינו אור ואש
מוטיב האור בפאנג שוואי, כמו במקומות רבים מסמל אנרגיות חיוביות,טוהר וחוזק.

תאורה טבעית- מקום מואר,בעיקר אם מדובר במבנה המואר באופן טבעי ע"י אור הנכנס דרך חלונות גדולים,מאיר את החלל על בסיס קבוע ובלתי אמצעי,תמיד יהיה מושפע מאנרגיות חיוביות המשפיעות גל על מצבינו הנפשי.ידוע כי בארצות בהן הזמן המירבי הוא חשוך - סובלים יותר מבעיות נפשיות כאלו ואחרות.

תאורה מלאכותית- גם מקום אשר באופן טבעי איננו מואר, אלא בעזרת תאורה חזקה ורצופה, יזכה לאנרגיות חיוביות. במקום כזה חשוב לדאוג לתאורה חזקה באור צהוב כדי להשרות אנרגייה חמה על השוהים בה.
אם מדובר במקום עבודה- הדבר אפשרי, אך לגבי מקום מגורים-העדיפו בית אשר לו פתחים וחלונות לכיוונים מוארים. דאגו לפתוח תריסים בעת השהייה בבית ולאוורר על בסיס קבוע.

תאורה ע"י נרות- נרות משויכים לאלמנט האש. אלמנט זה אחראי לשמחת החיים ,לנהנתנות וחברתיות, יוזמה, דרמטיות, כריזמה ופרסום. הכניסו אלמנט זה אם אתם זקוקים לחיזוק בתכונות אלו- אך שימו לב- אל תצרו מצב של הגזמה כדי לא לגרום עודף אנרגטי.
מקמו נר אדום (או שניים) קרוב למקום בו אתם שוהים זמן ממושך.

נר ככלי טיהור מרחב- נרות מהווים גם אמצעי לטיהור מרחב. כדי לטהר מרחב אנרגטי בעזרת נרות- יש לעבור בבית כולו מקיר אל קיר, בכל החדרים הפרטיים והמשותפים בבית עם נר דולק. יש להתחיל מדלת הכניסה של הבית ולהתקדם בכיוון השעון. רצוי לעשות זאת אחרי ניקיון של הבית לתצאות טובות יותר.

תאורת לילה לילדים- ילדים רבים מעדיפים להרדם עם מנורת לילה הדלוקה בחדרם או בחדר הסמוך. מנורת לילה בצבע כחול תשרה על הילדים אוירה נינוחה ושללוה אשר תסייע להם בהרדמות קלה ונעימה יותר.

תאורה בעסקים- בעלי עסקים אשר דואגים לתאורה חזקה ורבה בבית העסק שלהם, "מושכים" לקוחות אל העסק ו"סוגרים" עסקות במידה רבה יותר מעסקים אחרים.
אתה בעל עסק? דאג להאיר את בית העסק שלך ולקוחות רבים "יימשכו" אל האור.


סורה חושך,הלאה שחור
סורה מפני האור....גלית רוטשילד- יש מצב לשינוי
מטפלת אלטרנטיבית:
דמיון מודרך
EFT-טיפול לשחרור מצבים רגשיים
פנג שואי
rot.galit@gmail.com
http://www.rotgalit.co.il
0528062404

אתר: www.rotgalit.co.il
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה