מי כסף קולואיד כאנטיביוטיקה טבעית הקוטלת את כל גורמי המחלות ותאי סרטן
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מי כסף קולואיד כאנטיביוטיקה טבעית הקוטלת את כל גורמי המחלות ותאי סרטן 

מאת   13/12/2008 |  נצפה 3394 פעמים
מי כסף כתרופה למחלות סרטן-כמאה סוגים של סרטן צוואר הרחם נגרמים ע"י וירוסים ורטרו וירוסים ומחלות סרטן רבות אחרות נגרמות ע"י וירוסים ורטרו וירוסים. מקורה של מחלת הסרטן אינו גנטי כפי שאם הנושאת את וירוס האידס והיולדת ולד הנושא את הנגיף וזאת בעיקבות הדבקה. גם מחלת הסרטן יכולה להתרחש כתוצאה מוירוס או רטרו וירוס המועבר מהאם לולד או בהדבקה בעיקר במגע גופני.

הוירוס הגורם לסרטן יחדור לגוף דרך נקב החלב בפיטמות, דרך הנרתיק לצוואר הרחם, לשחלות ולרחם עצמה.
הפתח של הלוע כמובן מאפשר חדירת וירוסים למערכת העיכול, למערכת הנשימה שמהם יתפתחו בתנאים מסוימים של מערכת חיסונית ירודה כתוצאה מתזונת זבל ( מזון מעובד ולא טבעי והפרה באיזונים פרו ביוטיים ובשל כך החלשה של המערכת החיסונית) אשר יחוללו את סרטן המעי או סרטן בריאות וכמובן אפשרות של נדידת הוירוס דרך הדם ונוזלי הגוף למערכות אחרות ודגירת הוירוס ברקמות אחרות עד לשינוי המוטטיבי ויצירת הגידול הסרטני.

תזונה טבעית עשירה בסיבים תזונתיים ובחומרי הגרעין שבמזון הטבעי יסיעו לגוף בתהליכים מטאבוליים של חילוף חומרים ומניעת ההפרה באיזונים של תפקודי גוף בריא וימנעו את השינוי הסרטני.

מי הכסף הם הגורם החשוב הנוסף משום שמי הכסף יקטלו את הוירוסים והרטרו וירוסים שבעתיד ינבטו לכדי גידולים סרטניים. מי הכסף יסייעו בקטילת תאי הסרטן ובהפעלת מנגנון האפפטוזיס (מוות מתוכנת מראש- מנגנון השמדה עצמית) של תאים סרטניים.
מי הכסף יקטלו גם זיהומים מישניים שמקננים בגוף שנים רבות והיוצרים סביבה כימית ומטאבלוית הנדרשת לקהילות החיידקיות והאחרות הפטוגניות (מחוללות המחלות).
סילוק גורמי המחלות מהגוף יכולים להתרחש רק בעזרת מי כסף ושום תכשירים הומאופטיים או אחרים לא יפעלו בעוצמה של מי הכסף ובבטיחות של מי כסף.
מי כסף נעדרי כל רעילות ולמרות שהכסף שבמי הכסף הינו מתכת כבדה לגוף האדם יש מנגנון מופלא המונע את רעילותם משום שיוני כלוריד המצויים בכל רקמות הגוף ונוזליו משקיעים את הכסף ככלוריד הלא מסיס ומרגע השקעתם הם בטוחים לחלוטין.
המדע מתעד מיקרים של אנשים שעבדו במכרות ובתעשייה שנים רבות ונחשפו למלחי כסף ולכסף גולמי בצורה חריגה והכסף הצטבר בגופם ויצר את תופעת הארגיריה הכספספת שהיא תופעה עורית קוסמטית בלבד אך לא נתגלו אצל אנשים אלו כל ליקויים פיסיולוגיים אחרים.
מי הכסף הם התשובה האולטימטיבית לכל הזיהומים והדלקות בגוף כמו גם למחלות סרטן מרוב הסוגים.
אילן רז מתמחה במי כסף קולואידים מזה 15 שנה ומפתח תורת ריפוי המחלות-מי כסף http://ripuy.org/?u=1&p=3
http://ripoy.com - מי כסף-http://cafe.themarker.com/view.php?t=1110511
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה