בגדי ילדים וילדים
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

בגדי ילדים וילדים 

מאת   08/12/2008 |  נצפה 1896 פעמים
  במאמר אנסה לבחון לא את ההיבט הצרכני של בגדי הילדים אלא דווקא את ההיבט המשקף את היחסים בין ההורים לילדים בכול הקשור לבגדי ילדים - והמאבקים השנוצרים סביבם.

מי לא זוכר את המאבקים שהוא ניהל כילד על אילו בגדים הוא ילבש או לא ילבש ולמי מאיתנו שיש ילדים לא נאבק בילדים שלו בבוקר על בגדי הילדים שילבש - במיוחד בעונה זו של החורף. לכאורה מדובר בעניין פשוט  : עכשיו קר, אז לכולם קר וצריך ללבוש בגדים. אבל זה לא בדיוק כך. הילדים והתינוקות נאבקים כמעט מהרגע שהם עומדים על דעתם על העצמאות שלהם, ואם הם לא ישלטו על דבר בסיסי כמו הבגדים שהם לובשים אז על מה הם ישלטו - . לכן פעמים רבות כאשר הילד מתנגד ללבוש בגדי ילדים הוא בעצם אומר "אני רוצה לשלוט על החיים שלי" (ובתור הערה אומר כי גם את ההתנגדויות לאוכל, המתחילות לפני כן ניתן לראות באותה צורה).

אם כך כיצד מתמודדים עם התופעה - קודם כל זה קצת קשה, משום שהתופעה אינה נוגעת לבגדי הילדים עצמם אלא לכך שהילד רוצה להיות עצמאי ולכך אין להתנגד אלא לאפשר. מצד שני לכולנו יש סדר יום וגם אנו לא רוצים להביא התקררות על הילד. לכן המלצתי היא להיות מודע לתופעה ולהבין את מקורה - זה כבר מקל. כמו כן ניתן לבחור עם הילד את בגדי הילדים ערב לפני, בשעה שאנחנו פחות לחוצים
שמי יהושע וביקרתי בקרוב לעשרת אלפים חנויות ברחבי בארץ.
הכפתור חנויות יובל אותכם לדף הראשי באתר חנויות
הכפתור חנויות בגדים יוביל לחנויות בגדים
חנויות בגדים
והכפתור בגדי ילדים לבגדי ילדים
בגדי ילדים
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה