התחברות מחדש, ריפוי בהתחברות מחדש - שאלות, תשובות ועוד הרבה מעבר
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

התחברות מחדש, ריפוי בהתחברות מחדש - שאלות, תשובות ועוד הרבה מעבר 

מאת   06/12/2008 |  נצפה 2550 פעמים
ריפוי בהתחברות מחדש הנה דרך ריפוי הנמצאת כאן, על פני כדור הארץ, בפעם הראשונה ב"מרחק נגיעה"! הדרך מחברת אותנו באופן מלא ליקום ולעצמנו. למי שאנחנו! למקרה ששכחנו או הדחקנו.... מקובל לראות את הריפוי בהתחברות מחדש כחיבור למהות שלנו, לא רק באמצעות סט חדש של תדרי ריפוי אלא, ככל הנראה, גם באמצעות רוחב פס חדש לחלוטין. תדרי הריפוי החדשים הוכחו בצורה ברורה במסגרת עבודתם של מרפאים ברחבי העולם ובמחקרים שבוצעו באוניברסיטאות מובילות ברחבי תבל.

התחברות מחדש מהווה המעטפת המחברת אותנו ליקום והיא המאפשרת לריפוי להתרחש. היא מחברת אתנו באמצעות ספקטרום חדש של אור ואינפורמציה. מדובר בפריצת דרך אמיתית ומהותית! משהו חדש להתברך בו, משהו שונה שכל אחד מאיתנו יכול לחוות! אנרגיות חדשות ועוצמתיות. שוות לכל נפש...

ריפוי בהתחברות מחדש היא חוויה המשנה לעיתים קרובות את חיינו, תוך שימוש בתדרים החדשים היא מאפשרת ריפוי של הגוף הפיזי, הרגשי, הרוחני והמנטאלי. ריפוי בהתחברות מחדש שונה בצורה משמעותית משיטות טיפול אנרגטיות אחרות כגון רייקי, גורהרי, גין שין, ציקונג ועוד. ריפוי בהתחברות מחדש היא מעבר לכל טכניקה שאי פעם נתקלתם בה בעבר!

"אם אתם ברי מזל הריפוי יגיע בצורה שאתם ציפיתם לה, אם אתם באמת ברי מזל, הריפוי יגיע בצורה שלא חלמתם עליה, בצורה שהיקום חשב במיוחד עבורכם" - ד"ר אריק פרל, כירופרקט, חושף השיטה.

תדרי הריפוי החדשים יתחילו לעבוד בגופכם בתחילת הפגישה הטיפולית וימשיכו לעבוד זמן רב לאחר שתסיימו את המפגש הטיפולי לעיתים אפילו חודשים אחרי המפגש הטיפולי.

מה ההבדל בין ריפוי בהתחברות מחדש לבין התחברות מחדש?

ההבדל בין ריפוי בהתחברות מחדש לבין התחברות מחדש היא באופן עקרוני בכוונה שעבורו אנו עוברים את התהליך.

ריפוי בהתחברות מחדש מהווה בראש ובראשונה ריפוי, ריפוי שיכול להיות פיזי, מנטאלי, רגשי, רוחני או כל רמה אחרת הנדרשת על ידי המטופל. התחברות מחדש שאותה יחווה המטופל בצורה מסוימת תוך כדי תהליך הריפוי היא זאת המאפשרת לריפוי בהתחברות מחדש לעבוד בצורה כל כך דרמטית על המטופל, דרמטית יותר מכל טכניקה טיפולית אחרת שהייתה מוכרת בעבר. חדשנות כבר אמרנו???

ריפוי בהתחברות מחדש מתבצע באחת עד שלוש פגישות האורכות כשעה (רצוי יום אחרי יום). לאחר מכן נותנים לתהליך לעבוד. ניתן לחזור על התהליך לאחר מספר שבועות או חודשים.

הכוונה בהתחברות מחדש להביא אותנו למלוא הפוטנציאל הטבוע בתוכנו המאפשר את החיבור הגבוה ביותר ליקום, חיבור זה יאיץ את מסלול החיים שלנו, יוציא אותנו מהרגשה של תקיעות, יראה לנו את הדרך למימוש עצמי גבוה ביותר ויאפשר לנו תקשורת מלאה יותר עם האני העליון שלנו. התחברות מחדש כוללת בתוכה גם תהליך מסוים של ריפוי בהתחברות מחדש.
ובשונה מתהליך הריפוי - התחברות מחדש הוא תהליך המתבצע פעם אחת בחיים בלבד, במשך שני מפגשים, יום אחרי יום, כל מפגש אורך כשעה.

האם ריפוי בהתחברות מחדש עובד על בעיות פיזיות?

ריפוי היא חזרה לאיזון פנימי וחיצוני, ריפוי הוא לא בהכרח תרופה! כל סוג של ריפוי הוא שילוב של מרכיבים פיזיים, מנטאליים, רגשיים ורוחניים. הרפואה הקונבנציונאלית פשוט מסווגת מחלות לפי סימפטומים בעוד שטכניקת ריפוי בהתחברות מחדש אינה מתייחסת לסימפטומים בכלל, היא מאפשרת למטופל להיזכר איך זה להיות באיזון, בהרמוניה עם הגוף, המחשבה, הרגש. לאחר התחברות מחדש המטופל מאפשר לעצמו לחזור לאיזון, היקום מספק את היכולת לחזור לאיזון ולכן המטופל מבריא.

איך זה עובד?

המטפל בריפוי בהתחברות מחדש מקבל את תדרי הריפוי המוחשיים באמצעות קבלת המטופל תוך שימוש בידיים של המטפל. במפגש של ריפוי בהתחברות מחדש משתמש המטפל בידיים על מנת לאפשר זרימה של תדרים רבי עוצמה (אנרגיה / אור / מידע) לתוך השדה האנרגטי של המטופל בזמן שהוא שוכב בנוחות על מיטת טיפולים. אין בטיפול שום מגע פיזי בין ידי המטפל לבין הגוף של המטופל.

ריפוי בהתחברות מחדש מסייע על ידי חידוש גוף האדם והמערכת האנרגטית שלו ברמה הפיזית, המנטאלית, הרגשית והרוחנית. ברגע שתתחבר לתדרי האנרגיה החדשים והעוצמתיים הללו, יחל שינוי בתוך גופך וחיבור למהותך. למי שאתה. העבודה ממשיכה להתבצע זמן רב לאחר שהמפגש הטיפולי הסתיים והיא ממשיכה להתעצם ולהתפתח בקצב מהיר. חוויה צרופה.

כמה זמן לוקח להרגיש בשינוי?

כל אחד מאיתנו הוא יחיד ומיוחד ואנו נושאים בתוכנו את האתגרים שלנו, את מערכת האמונות שלנו ואת ההתפתחות הרוחנית שלנו, כך שמשך הזמן שנוכל להרגיש בשינוי או בריפוי משתנה מאדם לאדם. משך הטיפול עצמו הוא עד שעה שבמהלכו שוכבים במיטת הטיפול 30-45 דקות. כל אדם מבריא בדרכו הייחודית, בהדרכת היקום. חלק יחוו ריפוי מיידי ופתאומי ואילו אצל אחרים ייקח שעות או אפילו ימים על מנת לשים לב לשינוי כלשהו. אחרים בכלל ישימו לב לאחר מספר חודשים שהחיים שלהם זורמים בצורה יותר פשוטה וקלה. החשוב הוא שלאחר הטיפול, האנרגיה מתחילה לזום בתוכנו, והיא עובדת לאורך זמן. כל אחד ירגיש את השינוי בקצב ובזמן המתאימים בעבורו.

כיצד ריפוי בהתחברות מחדש משפיע על החיים היום יומיים שלי?

רבים מדווחים על עליה משמעותית ביכולת להתמקד, ליצור, להתכוון, לרצות להתקדם. החיים נראים כאילו הם מפוקסים יותר, כאילו שהיכולת שלנו להתכוונן לדבר כלשהו מועצמת או מרוכזת ומוגדלת כבאמצעות זכוכית מגדלת. שינוי משמעותי בחיים שלך הינו בהחלט תוצר טבעי ואפשרי של התהליך. המקום בו המחשבות והמילים שלך הופכות למשהו ממשי וודאי!
הכוונה שלך תוביל אותך לאיזון ותגביר בצורה משמעותית את היצירתיות שבתוכך. הכוונה שלך הופכת להיות זאת המרפאה אותך בכל המישורים. ריפוי עצמי הוא הבסיס הניצב איתן מאחורי ריפוי בהתחברות מחדש.

סיכוי ללא סיכון! זה חדש, זה שונה, זה אמיתי!

אל תפספסו את הסיכוי שלכם להיזכר או להתוודע לדרך לחיות באיזון פיזי, מנטאלי, רגשי ורוחני.

אל תפספסו את הסיכוי שלכם להזניק את החיים שלכם קדימה.

אל תפספסו את הסיכוי להתחבר מחדש למהות העליונה של מי שאתם.

אל תפספסו את הסיכוי לרפא את עצמכם!

יעקב-איתי סמלסון מנכ"ל "בנתיב הרוח" - רוחניות מחוברת לקרקע
מורה, מלווה ומטפל באמצעות שיטות אנרגטיות מיוחדות אותן פיתח לאחר לימודים ממיטב המורים בארץ ובעולם. יעקב, רואה עצמו כבר מזל שבכוחו לעזור לזולת באמצעות כישוריו, ניסיונו העשיר ויכולותיו ומקדיש את מלוא זמנו ומרצו להרחבת תחומי ההתפתחות האישית, בהעברת הידע הנצבר לכל חפץ הרוצה לצאת למסע קסום ומאתגר. יעקב, שימש כסמנכ"ל חברת היי-טק ובחר לחולל שינוי מהותי בחייו. בחזונו רואה שילוב של עולם הרוח עם הגישות הפסיכולוגיות ה"ארציות" במה שנקרא פסיכולוגיה טרנספרסונלית.
yakov@bentiv.com www.bentiv.com
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה