אל תבחרו בני זוג שגדולים או קטנים עליכם
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

אל תבחרו בני זוג שגדולים או קטנים עליכם  

מאת   02/12/2008 |  נצפה 2333 פעמים


אל תבחרו בני זוג שגדולים או קטנים עליכם / מאת יואב ברנזוןבני זוג שגדולים עליכם

בני זוג שגדולים עליכם הם בני זוג שתוך זמן קצר יחסית תופסים עמדת פיקוד בקשר. הם חזקים מכם, חכמים, מוכשרים, מבוססים, מנוסים, מהירים ונועזים מכם.

עם בני זוג שגדולים עליכם אתם תמיד תרגישו קטנים, לא מעורכים, "איטיים", לחוצים, מהוססים, חסרי ביטחון, להוטים לרצות, כפייתיים, זקוקים להגנה ולהנחייה, אך פעם "לא בסדר", תחת ביקורת תמידית וצעד אחד אחרי האירועים.


בני זוג שקטנים עליכם
בני זוג שקטנים עליכם הם בני זוג שתמיד יהיו תחתיכם, שלעולם לא תוכלו להעריך אותם, שתקחו אותם כמובן מאליו, שתמיד ינסו לרצות אותכם, שישעממו אותכם ושלא תרגישו שאתם יכולים להתגאות בהם.

עם בני זוג שקטנים עליכם אתם תמיד תרגישו גדולים מדי, זחוחים, בטוחים מדי בעצמכם, משועממים, ביקורתיים כלפי בני הזוג שלכם ותמיד שני צעדים לפני האירועים.


הבחירה הנכונה - בני זוג שווים אליכם ומתאימים לכםבחירה בבני זוג שהם שווים אליכם - לא קטנים עליכם ולא גדולים עליכם - היא הבחירה הזוגית הנכונה, משום שהיא בחירה מגובה עיניים.

בני זוג שווים אליכם הם בני זוג שאותם אתם מעריכים, אליהם אתם מתאימים, הם באמת "בגודל" שלכם, הם בראש דומה לשלכם, אתם לא מסתכלים עליהם מלמטה או מלמעלה אלא בצורה אמיתית, פשוטה וישרה.


איזון זוגי
מערכות יחסים שבהם יש פערים גדולים בין בני זוג תמיד מבוססות על קשיים, על בעיות ועל חוסר קבלה הדדית, כי הפערים יוצרים ריחוק ושוני שקשה להכיל או לגשר עליו.

לעומת זאת, מערכות יחסים המבוססות על איזון ודימיון, שיוויון וגובה עיניים הם מערכות יחסים טבעיות, פשוטות וזורמות יותר.וטיפ לסיום: עם בני זוג שגדולים עליכם תמיד תרגישו אשמים, לחוצים וחסרי ערך. עם בני זוג שקטנים עליכם תמיד תרגישו צודקים מדי, מוכשרים מדי ומשועממים מדי. רק עם בני זוג ששווים לכם תרגישו בעלי ערך אמיתי.יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/PAGE35.asp - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה