הזמנת לבני נשים ברשת האינטרנט
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

הזמנת לבני נשים ברשת האינטרנט 

מאת   20/11/2008 |  נצפה 5134 פעמים
לאישה הממוצעת, זו שאינה מתהדרת במידות של דוגמנית צמרת, הביקור בחנות ללבני נשים יכול להפוך לסיוט אמיתי. נשים רבות יעדיפו לדחות את הביקור המסויט ככל שרק יוכלו, עד שכבר יהיו בחזייה יותר חורים מבד...
מדידת חזיות בפרט ולבני נשים בכלל, כרוכה, פעמים רבות, במבוכה רבה. החברה המערבית בה אנו חיים דואגת לשדר לנו שעלינו להתבייש בגופנו, אם הוא אינו עונה על הסטנדרטים המחמירים של עולם האופנה.

נשים רבות מוכנות לעשות הכול בכדי להימנע מביקור בחנות לבני נשים זו או אחרת, בשל המבוכה הכרוכה בביקור בחנויות. מסיבה זו הפכה הזמנת לבני נשים באינטרנט לפתרון המהיר הקל והנוח ביותר. כל שעל הנשים המבקשות לרכוש באינטרנט לעשות, הוא פשוט להיכנס לאחד מתוך אלפי אתרי האינטרנט המציעים לבני נשים למכירה ולרכוש להן את הפריט הרצוי, על פי מידתן. כל זאת תוך שהן יושבות בביתן וללא כל מאמץ או מבוכה. עד כאן נשמע שזהו הפתרון המושלם, אך כמובן שישנו גם חיסרון לכל דבר. האם גם במקרה הזה קיימים חסרונות?

התשובה חיובית. על הנוחות והפרטיות משלמים לעתים מחיר גדול. לא אחת כזה הכרוך בהוצאה כספית מוגזמת או עוגמת נפש. בחרנו להביא בפניכן (או בפניכם?) את היתרונות והחסרונות של הזמנת הלבשה תחתונה לנשים באינטרנט, ולתת לכן לערוך את השיקולים הסופיים. אז הנה כמה דברים שכדאי להביא בחשבון לפני שמבצעים את ההזמנה:

רכישת לבני נשים באינטרנט- היתרונות
למה להיות שליליים? נתחיל בסיבות הטובות לרכוש לבני נשים באמצעות האינטרנט ויש לא מעט כאלה:
1. דיסקרטיות מוחלטת - לא עוד מדידת לבני נשים קבל עם, עדה ומוכרת מציקה. הזמנת לבני נשים באינטרנט מאפשרת פרטיות מוחלטת ושקט נפשי, שכל כך דרושים לנו בעיקר ברגעים קריטיים שכאלו...
2. נוחות שאין לה מתחרים - גם החנות הנעימה ביותר לא תוכל להשתוות לנוחות הביתית והמפנקת, בה תוכלו לבצע את ההזמנה המקוונת. ההזמנה תתבצע בזמן שלכם, בקצב שלכם ומהמקום הנוח ביותר, פיזית ורגשית כאחד.
3. מבחר ענק - הזמנת לבני נשים באינטרנט תפתח בפניכן שפע אדיר של כל הדגמים, החברות, הגזרות והצורות. במקום לכתת רגליכן בשלל חנויות, במרדף אחר הדגם המושלם שיעטוף, יחזיק, יחמיא וכ"ו, תוכלו פשוט לחזות בכל הפריטים האפשריים על המסך שלכן.
הזמנת לבני נשים באינטרנט - חסרונות
1. קושי לעמוד על טיב הסחורה - קניית לבני נשים בחנויות, תאפשר לכן למשש, לגעת ולהיות בטוחות שמאות השקלים שתוציאו על החזייה הנבחרת, יהיו השקעה לטווח ארוך. לעומת זאת, קניית לבני נשים באינטרנט היא, כמו כל קנייה באינטרנט, קניה של "חתול בשק". לכן חשוב מאד לרכוש סחורה מאתר בעל שם מוכר, שמתחייב על איכות המוצרים. לא בטוחות מאין מגיעה הסחורה ומה טיבה? אל תקנו!
2. הקושי לקלוע למידה המדויקת- רכישה דרך האינטרנט תמיד תותיר מקום לספק. אם אינכן רוכשות דגם שכבר מדדתן קודם לכן ואתן יודעות מהי המידה הרצויה, קחו בחשבון שעלולות להיות סטיות לכאן ולכאן.

כיום, בעידן האינטרנט, ניתן למצוא שפע אדיר של כל מוצר אפשרי. גם מוצרי הלבשה תחתונה לנשים ניתן להזמין ברשת. יותר ויותר נשים מגלות בשנים האחרונות כי עדיף לערוך סוג זה של הקניות דווקא באינטרנט. אחרות, לעומת זאת, טוענות כי מדובר בקנייה לא בטוחה - "חתול בשק". בסופו של דבר מוצאת לעצמה כל אחת את הדרך הנוחה לה והמתאימה לה ביותר, על פי ראות עיניה. העיקר הוא שהתהליך לא ילווה בייסורים רבים מדי ואולי אפילו יצליח להיות קצת מהנה...
אפרודיטה - רשת חנויות הלבשה תחתונה, לבני נשים, הלבשה סקסית, בגדי ים, חזיות ועוד..
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה