האם אתם אנשים של כמיהה לקשר או מיומנות לקשר?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

האם אתם אנשים של כמיהה לקשר או מיומנות לקשר? 

מאת   20/11/2008 |  נצפה 2131 פעמים


האם אתם אנשים של כמיהה לקשר או מיומנות לקשר? / מאת יואב ברנזוןאנשים של כמיהה לקשר - כיבוש, ריחוק וכוח


אנשים של כמיהה לקשר הם אנשים שאינם ממוקדים ביחסים עצמם אלא בכיבוש, בהפגנת כוח ובריחוק רגשי מבני הזוג שלהם.

בכמיהה לקשר העיקר הוא הפנטזיה, ההתרגשות, ההישג שבכיבוש, המשחק הרומנטי, השקעת כוח לטווח הקצר, הריחוק רגשי בין בני הזוג וחוסר היכרות אמיתית ביניהם.


אנשים של מיומנות לקשר - טיפוח, מעורבות וקרבהאנשים בעלי מיומנות לקשר הם אנשים שממוקדים ביחסים עצמם ולא במשחק או בכמיהה, הם בעלי מיומנות של טיפוח והשקעה ביחסים, מעורבות הדדית, אכפתיות וקרבה רגשית.

ביחסים זוגיים העיקר הוא ההיכרות האמיתית בין בני הזוג, הקרבה הרגשית ביניהם, ההתחייבות ההדדית שלהם, המסוגלות להשקיע אנרגיות ומשאבים לטווח הארוך, העבודה היומיומית על הקשר וההתמודדות המשותפת עם בעיות או כשלים המתעוררים לאורך הדרך.כמיהה לקשר

כמיהה לקשר אופיינית לאנשים שאינם רוצים להיות במערכת יחסים מחייבת, רצינית ושגרתית אלא הם מעדיפים מערכת יחסים משוחררת ממחוייבות ומרגשת שאינה דורשת מהם טיפוח או השקעה יומיומית.

כמיהה לקשר מאפשרת לכל היותר מערכת יחסים רופפת, מרוחקת, קצרת מועד, רומנטית מאוד ואף פנטזיונרית אך לא מחוייבת או רצינית לאורך זמן.


מיומנות לקשר
יחסים זוגיים מחייבים רצינות, התחייבות הדדית, התמודדות עם בעיות או קשיים, השקעה יומיומית בקשר ויכולת לחיות יחד גם בשגרה ולתקופות ארוכות.

יחסים זוגיים הם יחסים מחייבים וממוסדים המאפשרים נישואים, בניית משפחה, שימור הקשר הזוגי לאורך שנים, שותפות אמיתית וחברות הדוקה.
וטיפ לסיום: אם יצרתם קשר עם אדם בעל כמיהה לקשר אבל בלי מיומנות לקשר - קרוב לוודאי שהקשר איתו יהיה קצר, סוחף, מהיר אבל לא יביא לכם לשום תוצאות וייגמר במפתיע ובקול ענות חלושה.


יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/PAGE35.asp - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה