קניות באינטרנט - למה זה כדאי?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

קניות באינטרנט - למה זה כדאי? 

מאת   18/11/2008 |  נצפה 6775 פעמים
מיליונים של צרכנים ברחבי העולם מעדיפים לערוך קניות באינטרנט, לעומת קניות בחנות ממשית. מאמר זה מציג את 10 הסיבות הבולטות ביותר להעדפת קניות באינטרנט על קניות בחנות פיזית.

1.חסכון בדלק
מחירי הדלק מאמירים שחקים, ונסיעה למרכז קניות או לסופר הולכת ומתייקרת. מחיר המשלוח הנהוג ברוב החנויות המקוונות נמוך באופן משמעותי מעלות הדלק של הנסיעה המתוכננת לחנות.

2.ניצול הזמן
בשביל לערוך קניות בחנות, יש צורך לפנות את הזמן במיוחד, ובמסגרת שעות פתיחת החנויות. קניות באינטרנט אפשר לעשות בכל זמן נתון, וכמעט בכל מקום - מהעבודה, מהבית ועוד.

3.בלי קניות ספונטניות
כולנו מכירים את הדינמיקה של קניות בחנות ממשית - עם מעברים, מדפים, מוצרים, ועוד מוצרים. אחד מהטיפים אותם נותנים יועצי כלכלת המשפחה בעניין זה הוא: ?להיצמד לרשימה". כאשר הקניות נערכות אונליין ולא בחנות ממשית, הפיתויים פחותים באופן משמעותי, והרבה יותר קל להיצמד לרשימה.

4.אין תורים בקופה
השלב האחרון - ואולי המייגע ביותר בעת עריכת קניות בחנות הוא ההמתנה בקופה. כאשר עורכים קניות באינטרנט- אין שום צורך להמתין בקופה. סיימת את הקניות - ואתה מוזמן לצאת מהחנות מייד. בלי "יש כרטיס מועדון?", ובלי "אולי תהייה מעוניין במבצעי קופה?".

5.קל יותר למצוא את המוצרים
כל חנות מקוונת - או מנוע חיפוש, מספקים את האפשרות לחפש בדיוק את המוצר בו חשקה נפשך. אין צורך לעבור על שורות של מדפים או לפשפש בין הקולבים עד שתמצא בדיוק את המוצר שחיפשת.

6.יותר מידע, יותר זמין
פעמים רבות אנו נעדיף לבחור במוצר בהתאם למאפיינים המרכזיים שלו. כאשר עורכים קניות באינטרנט - המידע הרבה יותר זמין וקל לקריאה, וההחלטה הרבה יותר קלה. אם אלה ביקורות של קונים אחרים שכבר התנסו במוצר, השוואת מוצרים, או פשוט המידע הבסיסי על המוצר- כל הנתונים נמצאים ומשרתים את ההחלטה שלך.

7.הילדים נשארים בבית
גם אם את אם העובדת מהבית, או עקרת בית - קניות באינטרנט אפשר לעשות בלי להוציא את הילדים מהבית, בזמן שהם משחקים בחדר השני.

8.לא צריך לסחוב שקיות
המוצרים שבחרת - מגיעים אליך עד הבית עם שליח, שגם מעלה את הארגזים או השקיות עד לפתח ביתך. לא צריך להעמיס, לא צריך לפרוק.

9.מלאי זמין
פעמים רבות המוצרים אותם אתה מחפש אינם נמצאים במלאי של החנות, ועליך לשוב בפעם אחרת, או לעבור לחנות אחרת על מנת לרכוש אותם. בעת עריכת קניות באינטרנט - המוצרים תמיד במלאי, ואם אינם במלאי - תוכל לעבור לספק אחר במינימום זמן ועלות.

10.ידידותי לסביבה
חשוב על כל האנשים שיוצאים מהבית ונוסעים במכוניותיהם למרכז הקניות הקרוב, חשוב על כל הגזים הרעילים שנפלטים לאויר כתוצאה מכל הרכבים שנוסעים לחנויות. לעומת זאת - בעת עריכת קניות באינטרנט, מופצים המוצרים על ידי שליחים או על ידי שירות הדואר - בכמות קטנה יותר של רכבים ובצורה יותר חזכונית לסביבה.
מיכל מורנו משווקת את אתר יונידרס - חנות בגדים המציעה מגוון בגדי יום יום, בגדים לעבודה, וביגוד מקצועי.
מיכל הנה מנהלת פרוייקטים בחברת מורנו'ס שיווק באינטרנט - המספקת מעטפת כוללת של פתרונות שיווק באינטרנט לעסקים.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה