מי אתה אלהים, התגלות האלוהית.
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מי אתה אלהים, התגלות האלוהית. 

מאת   19/10/2008 |  נצפה 2324 פעמים

מי אתה אלהים

ויברא אלהים את האדם בצלמו, בצלם אלהים ברא אותו, זכר ונקבה ברא אותם.

כאשר אנחנו קוראים את המשפט הזה אנחנו יכולים להבין שמישהו ברא אותנו אבל אנחנו לא יודעים כיצד עשה את זה. המשפט הזה נאמר ביום השישי לבריאת העולם מציאות שהגולם לא היה קיים, דהיינו מדע הפיזיקה או לחילופין הגמרא. למציאות הזו קוראים עולם האמת שנקרא בשפת היום עולם תת מודע. לאחר מכן עבר ליום השביעי עיצב את האדם, עשה מה שעשה, כיוון את המערכת כמו שצריך, בדק שהכול עובד כמו שצריך וכאשר ראה שהכול מתפקד כמו שהוא חשב קידש אותו וברך אותו, לאחר מכן הכניס את הכול לתוך הגולם ותפקיד הגולם לדעת איך עשו אותו. זאת היא חידת היקום.

למה הדבר דומה?: אדם מחליט שהוא רוצה לפתוח עסק, הוא חושב חודשים כיצד להקים את העסק היכן למקם אותו מה עליו להכניס בעסק שהרבה מאוד אנשים יבואו לבקר אותו, לאחר שחשב וחשב וחשב והולך ומגשים את מחשבתו על ידי עשייה, משכיר את המבנה מכניס בתוך המבנה את מחשבתו מברך את העסק שאכן יגשים את מחשבתו ולאחר מכן מפרסם שהיום: "חנוכת העסק", דהיינו, מקדש אותו.

כאשר איינשטיין ראה את הדבר הזה טען: "האדם הוא כמו מכונה אבל הוא לא מכונה".

פרהיסטוריה עד אותה תקופה בני אדם חיו כציידים לקטים ולא התרכזו בעיבוד הסביבה אלא בניצול הסביבה. ... 

כאשר אני כותב  את השורות האלו ראיתי לנגד עיני את האדם הקדמון וניסיתי למצוא את השנויים שחלו בן האדם הקדמון שנקראת תקופת "פרהיסטוריה" לבן התקופה שאנחנו חיים בה היום שנקראת: "התקופה המודרנית" דבר אחד ראיתי שנאמר: "אותה גברת בשנוי אדרת".  

"עדיף למות בתא גזים – מאשר לחיות על כדורים פסיכיאטרים"

היקום מחולק לשתי קטגוריות. לאחד קוראים מדע ולשני קוראים דת, אין מחלוקת שהדת קיימת לפני המדע, הדת היא בריאה ועל כן המדע הוא יצירה מתוך הבריאה, וכאשר היצירה התעלתה על הבריאה מתקיים המשפט: "הגולם התעלה מעל יצרו", דהיינו, "וקם המלפפון והכה את הגנן". לכן המדע טוען שאין אלהים והדת טוענת שיש אלהים. המדע מגלה את הדברים בטבע והדתיים מיד רצים לגמרא ומראים למדע שאכן זה כתוב בגמרא. השאלה הנדרשת: "מי מאיר למי את העיניים"? הדתיים אומרים למדע שאלהים הכול יכול אבל הם לא מראים להם מה הוא יכול - וכך הדתיים יצרו אלהים דמיוני. המדע יצר לעצמו אלהים אחרים וקרה לו כסף ואמר לדתיים האלהים שלי הכול יכול והוא מוכיח את זה לדת שאכן הם צודקים. הדת השתכנע שזה נכון! אבל הוא לא הולך לעבוד כך שאם היה הולך לעבוד הוא בעצם נהפך להיות עובד אלהים אחרים שנאמר: "ולא יהיה לך אלהים אחרים מעל פני". אבל הדתיים יודעים שבלי אלהים אחרים האלהים שלהם ימות, לכן מה הם עושים כדי לקיים את המצווה? הם מוכרים את האלהים שלהם בכסף בטענה שבצורה הזו אלהים שלהם יעזור לאלהים האחרים, ובכך גרמו שאלהים האחרים עוזר לאלהים שלהם שנאמר: "אלהים זה הכסף". לכן צד שמאל של האדם נקרא הן על ידי המדע: "יון שלילי" והן על ידי הדת "גשמי" ושניהם גם יחד טוענים: "מי שבמעמד הזה הוא כסיל"! ושניהם צודקים שעל זה מכונה הצד השמאל יצחק דטומאה, שהוא נקרא אלהים הפחדן שהוא משול לכלב שעל זה נאמר: "ופני הדור כפני הכלב". ופה אתם יכולים לעשות מחקר ותראו כמה הדתיים פוחדים מהכלב וכמה אנשי המדע אוהבים את הכלב. זה המלחמה בן הדת למדע.

תכנסו ותקראו את ימות המשיח בכתבות: מי ברא את העולם?... חלק א', ב'  

חיים שלמה המשיח: כותב ומחבר הספר: "מלחמת הרוח בחומר". נלחם את מלחמות ישראל ומלחמת "יהוה". נלחם את מלחמת החלש וחוסר הצדק.
0544-898547 03-9322192
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה