עולם אינטרנט - ברוכים הבאים לעולם מופלא
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

עולם אינטרנט - ברוכים הבאים לעולם מופלא 

מאת   05/02/2006 |  נצפה 6670 פעמים
עולם האינטרנט פתח עידן חדש בתקשורת הגלובאלית, כשהמציאו את המדיום האינטרנטי לא העריכו לאיזה ממדים חסרי תקדים האינטרנט יצעד ובתוך כך גם לא העריכו את המושג אינטרנט כמדיום.

היום אתרי אינטרנט מהווים פלטפורמה יציבה, לגיטימית, חשובה ומתבקשת לקידום ניראות של עסקים, רעיונות, ובעצם כל מה שיכול להתקיים במרחב הוירטואלי.
הקמת אתר אינטרנט מקצועי לשם קידום עסקי אינו דבר של מה בכך. אתר אינטרנט מקצועי משמעו חלון הראווה של העסק לכל מתעניין ולכל לקוח פוטנציאלי - אין להקל ראש בחשיבותו מאחר והנראות שלו בעולם הוירטואלי פתוחה למיליוני צופים בעולם כולו מרגע שיגורו לרשת .
לכל מדיום יש כללי משחק ברורים בהם אפשר לפלח את קהלי היעד ולכוון במדויק למטרות העסקיות. בעולם הוירטואלי של אתרי האינטרנט הכללים נמתחים לגבולות מאוד גמישים בשל הפריסה העולמית אין צפי ברור מי יקליק לביקור באתר ובשל ההתעדכנות הבלתי פוסקת של הטכנולוגיות המאפיינות עולם זה.

הצורך בפענוח קוד ההתנהגות של רשת האינטרנט הוליד אלפי שיטות טכנולוגיות בהן ניתן לקבל יותר מידע אודות מי ביקר באתר הבית של העסק שלך או באתר הפרטי שלך. זאת ועוד ניתן לדעת פרטים אישיים אודות הנכנסים לאתר ע"י תוכנות מעקב. הכל מכל כל כדי למשוך את תשומת לבו של הלקוח הפוטנציאלי. במילים אחרות - הפרטיות של הגולש ברשת האינטרנט נגישה לכל החברות הגדולות שמשיגות מאגר נתונים לשיווק המשכי על בסיס חתכי אפיון צרכני של הגולש.
איך בכל זאת מקדמים אתר -
כשם שיש טכנולוגיות לפענוח סוד התנהגות האינטרנט כך יש אלפי שיטות קידום אתרי אינטרנט : מילות חיפוש פופולריות, קידום במנועי חיפוש מובילים, קידום בתשלום למנועי חיפוש, חשיפת דפים עיקריים ובכלל - אופטימיזצית אתר היא שם מפתח.

כל זה ועוד לא דיברנו על גרפיקה ועיצוב....
שם המשחק בעולם האינטרנט הוא מהירות קליק . משמע : אם תהיה השלמה מלאה בין האסטרטגיה הכוללת של האתר לבין הגרפיקה והעיצוב, יש לנו אתר מנצח.
לבנות ולהקים אתר זו לא בעיה כלל וכלל. אפשר היום לבנות אתרים בחינם במנועים שונים, אפשר לעצב אותו בעצמך, אפשר גם לכתוב מלל לאתר אינטרנט בעצמך.
אך שאלת השאלות כאן היא : כמה אנשים אליהם מכוון אתר האינטרנט יראו אותו ?
האם זה העיצוב שהם מצפים לראות ?
לאיזו פונקציונאליות מצפים הגולשים ?
האם אלו המילים שיגיעו בדיוק אל הלקוח הפוטנציאלי שלך - זוהי רק רשימה חלקית.

מסתבר שאנו חיים בעידן בו לאינטרנט השפעה הולכת וגדלה על כיווץ וצימצום הכפר הגלובאלי שלנו מחד, ומקום וירטואלי מופלא להצגת רעיונות, עסקים ויכולות פרטיות ועסקיות מאידך.

ברוכים הבאים לעולם של ויטואליות מופלאה.


אורי רון, יזם ומנכ"ל חברת © UR Creative בוגר החוג לתקשורת, ניהול ומדעי המדינה באוניברסיטת בר אילן. קריין ועיתונאי ברשות השידור מזה 8 שנים, בעל 11 שנות ניסיון בענף הפרסום. שימש כמנהל תקציבים במשרדי פרסום, קופירייטר וכיום - יועץ אסטרטגי.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה