מיתוג, בעידן ווב 2.0
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מיתוג, בעידן ווב 2.0 

מאת   15/10/2008 |  נצפה 2008 פעמים
מי מאיתנו לא חולם שהמוצר, העסק או השירות אותו הוא נותן, יהפכו למותג.
חברות וארגונים גדולים משלמים סכומי כסף גדולים מאוד על מנת למתג את עצמם.
האם אתם כעסק קטן או בינוני יכולים לנקוט בדרך אחרת, זולה יותר, כדי למתג את עצמכם.
התשובה היא כן. מיתוג באינטרנט בהחלט ייתן פתרון לחברות או עסקים מסוג זה, רק שכאן השיטה היא אחרת. במקום קניית שטחי פרסום במדיה לסוגיה, בסכומי עתק, בעידן ה- web 2.0 ניתן לבצע מיתוג באינטרנט בצורה יעילה לא פחות.
האינטרנט הוא אחד הכלים המשמעותיים יותר בבניה וחיזוק של מותגים. לפעמים נולד המותג באינטרנט ובפעמים האחרות, המותג מבצע מעבר למדיום העצום הזה.
כיצד עושים זאת ?
? מיתוג באמצעות פורומים. השתתפות קבועה ורציפה בפורומים מקצועיים ומתן תשובות ענייניות ומספקות בתחומים אלה, ממתגת אותך באופן אישי. במהלך הזמן אתה יוצר שם טוב, וכל גולש יודע כי לא תסכן את שמך או את המוצר מאחוריו אתה עומד.
? מיתוג באמצעות פתיחת בלוגים. הבלוג הוא דרך נהדרת להעביר מידע מכל סוג שהוא להרבה מאוד אנשים. כתיבת בלוגים בתחום מסוים באופן עקבי מוכחת ככלי שיווקי, כיון שכך אתה מבסס את עצמך כבר סמכא בתחום העיסוק שלך. כתיבת הבלוג ממתגת אותך בתחומך. באמצעות הבלוג אתה מעביר מסרים חיוביים אודות מאפייני העסק שלך או המוצר, אתה נותן לו פנים, אופי ואישיות.
? מיתוג באמצעות אתרים חברתיים. אתרים חברתיים הם פלטפורמה מצוינת למיתוג. באמצעות פתיחת כרטיס אישי מעניין, הצטרפות לקהילה הרלוונטית לתחומך, כתיבת פוסטים, יצירת רשת חברים גדולה, השתתפות בפורומים ופעילות נוספת, תוכל לדחוף את עצמך או את המוצר שלך בצורה חכמה למספר עצום של אנשים.
השתתפות פעילה בזירות אלה, יוצרת שם ונפח. ואז, במידה והמוצר או השירות שלך באמת טובים, הגולשים כבר ימתגו אותך ויקשרו אליך מספר רב של אנשים. זה לא יקרה בהתחלה, אך התהליך בהחלט עובד ומוכח.
בסופו של דבר, מיתוג באינטרנט יביא אותך למצב בו מוצרים או שירותים אותם תציע, יהיו כבר ממש חלק מהנוף ברשת, כאילו היו שם תמיד.
נכתב על ידי יחיאל קרטר - מומחה לשיווק, פרסום ומיתוג באינטרנט ומבעליה של חברת web2net.co.il.
כדי לדעת עוד על מיתוג באינטרנט, http://www.web2net.co.il
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה