פירוש חלומות - מסרים בגוונים בחלומות - הסבר על פענוח חלומות - מסרים בחלומות - שילוב המסרים עם נשמת החולם באמצעות תקשור
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

פירוש חלומות - מסרים בגוונים בחלומות - הסבר על פענוח חלומות - מסרים בחלומות - שילוב המסרים עם נשמת החולם באמצעות תקשור 

מאת   19/01/2006 |  נצפה 43045 פעמים

בס"ד
פתרון חלומות - מסרים בגוונים
במאמר קודם שלי בנושא החלום ציינתי שהחלימה מתרחשת כאשר החולם נמצא במצב של הרפיה מלאה ואילו מוחו של החלום פעיל.
בנוסף ציינתי במאמר שבתהליך השינה הנשמה עולה מהרובד הפיזי לרבדים אחרים וניזונה באנרגיות ובתובנות.
במאמר זה אנסה להסביר מדוע מוחנו פעיל במהלך החלימה ולפרט כיצד מסרים זהים בחלומות של אנשים שונים מקבלים גוונים אחרים בעת שמקבילים אותם לעולמו של החולם.
בפתיחה ברצוני לציין את ספרו הנפלא של הרב שרגא ברג - "גלגולי נשמות" ולציין מסר חשוב מתוך הספר שללא שינה האדם היה מתכלה במהירות רבה יותר. השינה משולה למטען רוחני לגוף הפיזי שלנו. הבורא העניק את השינה לבן האדם שימלא את גופו באנרגיה בתהליך השינה. אדם ללא שינה משול לאדם שלא אכל ולא שתה אולם בהיבט הרוחני.לעומתו אדם שישן מסוגל להתמודד עם מצבי היום יום בקלות רבה יותר.

מדוע מוחנו ממשיך בפעילות בזמן שינה ?

כשאלוהים ברא את האדם הוא העניק לו ששה חושים. מעטים מאיתנו יודעים להפעיל את כל החושים במלואם ובמיוחד קשה לנו להשתמש ולהפעיל חוש שאיננו פיזי במובן הגשמי - הריהו החוש השישי שאיננו מנוצל במלואו. האדם מסוגל להגיב למציאות הגשמית בעזרת חמשת חושיו כאשר החוש הוויזואלי הוא החוש היותר זמין שהאדם חי איתו מרבית מהזמן. האדם רואה תמונות וחושב בתמונות, מדמיין וגם חולם בתמונות. התמונות הם אמצעי המחשה שבעזרתו האדם מסוגל להבין את תת מודע. במצב נורמאלי האדם צובר חוויות וזיכרונות בתת מודע.
תת מודע הוא מעין "שק" או "קופסת" אחסון שבהם מאוחסנים אירועים שונים. האדם בבסיסו נמצא במצב הישרדות תמידי אין לו פנאי וזמן להתעסק עם צרכיו הרגשיים והתהיות. הוא עסוק באופן כמעט מלא במימוש צרכיו הפיזיים והחברתיים. אנחנו איננו מסוגלים להתמודד 24 שעות ביום עם זיכרונות, רגשות ותהיות. מצב הפוך של התעסקות תמידית בתת המודע תגרום לנו לבטל את כל העשייה והעבודה הצידה ותגרום לנו להתכנס לתוך עצמנו ולהתבודד מהחברה והמציאות החיצונית. לכן בתהליך החלימה עולים מתת מדע מצבים שביום יום האדם לא מתפנה אליהם ועוזרים לאדם להתוודע אליהם ולהתמודד עימם. לכן מוחנו נשאר במצב פעיל על מנת לקבל את כל המסרים לסגור ולפתוח "קופסאות" בתת המודע ולסווג אירועים שונים לתת המודע.
הדבר המעניין שבחלום מרבית מהמצבים הללו תופסים צורה שונה ממה שיכולה או קיימת במציאות - מציאות החלום לא נראית הגיונית מלאה צבעים ותמונות לא הגיוניות. חלום שאנו זוכרים הוא מצב שתת מודע "דורש" מהמודע להתמודד עימו. הבעיה היא לבודד את הפרטים הרלוונטיים ולדעת להתעלם מהחיזוקים שתת מודע מסר בחלום.
בחלום קיימת דחיפה של תת מודע לסיים תהליכים שמכבידים על החולם ביום יום וגורמים לצער, חרדה, חוסר סיפוק. ישנה הקבלה בין חולמים שונים בתמונות וה- סמלים בחלום.

מדוע למסרים זהים ישנם גוונים שונים?
בהבנתי את עולם החלום ישנם סמלים שניתן להבינם בצורה זהה אצל החולמים, אבל צריך לקשר את הסמל לעולמו של החולם ואז מתקבל מרקם צבעוני אחר של תמונת החלום בהקבלה זהה לצבע עם שינוי גוון. החיבור בין הסמל לעולם הפנימי של החולם יוצר מצב של "הקבלה" בין תת מודע למודע של החולם. ברגע "שפתרנו" או הבהרנו את החלום והקבלנו אותו לעולמו של החולם טיפלנו בבעיה של החולם בתת המודע וקידמנו אותו בתהליך הפנימי שהוא חווה.
ישנם חלומות שבהם מתקבלים מסרים שאינם קשורים לחולם עצמו אלא מתקבלים כמסר לסביבה החיצונית שעמה הוא. דרך החלום אנו מקבלים "הנחיות" מלמעלה איך לקדם עניינים בצורה חיובית בסביבה החיצונית לו. חלום שכזה הוא מסר. מסרים שכאלה הם מיוחדים ומגיעים לאנשים שמסוגלים מבחינה רוחנית להבין ולקבל את ההנחיות מלמעלה. לכן חשוב לטפל בחלום ולפנות לאדם שידע לכוון את החולם.
לרוב מדובר באיש רוחני או אדם המבין את תורת הקבלה גם ביהדות ישנם המלצות לטפל באדם שחלם חלום מטריד ושאיננו מסוגל להבינו.

בפירושים שאני נתונת לחלומות באימיילים וגם ב- פורום חלומות שאני מנהלת אני מתחברת לנשמה ולתת מודע של החולם,דרך תקשור.לכן תמצאו לא מעט סמלים ומוטיבים חוזרים כאשר הפירושים להם שונים ובעלי גוונים שונים לכל אחד מאיתנו.

"פרפרים המרחב רוחני" בהנהלתה של דפנה ביסמוט - מטפלת הוליסטית רב תחומית ומדריכה רוחנית, בעלת ניסיון רב. מתמחה בתקשור, אנרגיות הידיים, איזון צ'קרות, דמיון מודרך, שיחזור גלגולים,טיפולי שיאצו לבעיות קשב וריכוז בילדים, קריסטלים לטיפול בבעיות שונות, פתרון חלומות

פרפרים המרחב הרוחני בניהולה של דפנה ביסמוט מתמחה: חלומות,הילינג, תקשור, שחזור גלגולים, דמיון מודרך, חשיבה חיובית, מודעות עצמית, אנרגיות, קריסטלים ותמציות. דפנה מרצה בתוכניות רדיו וטלוויזיה ומנחה פורומים מובילים בנושאים של הרפואה האלטרנטיבית. הוגת רעיון "מסרים בגוונים" המשלבת יכולות תקשור בפענוח החלומות. ממציאת שיטת ה- "שחזור קריסטלי" שמהותו שחזור גלגולים באמצעות שילוב של קריסטלים וגבישים בתהליך. מלווה ומדריכה להעצמה אישית.מקיימת סדנאות מיוחדות. נייד: 054-4515930 href="http://mce_host/dafnabis@walla.co.il" dafnabis@walla.co.il">target="_blank">dafnabis@walla.co.il   http://www.parpareem.com

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה