כיצד למצוא חשמלאי דירה
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

כיצד למצוא חשמלאי דירה 

מאת   23/09/2008 |  נצפה 3536 פעמים
חיפוש חשמלאי מוסמך
על מנת לעסוק בחשמל, על חשמלאי להיות בעל רישיון. הרישיון המאפשר עיסוק בתחום הוא של חשמלאי ראשי או חשמלאי מוסמך. יש אמנם לא מעט אנשים, שמתעסקים בחשמל, אך אינם מחזיקים ברישיון זה. מעבר לעובדה שאין זה חוקי, זה גם מאוד מסוכן,ועלול להותיר אותכם במצב בעייתי, במידה ותתגלה תקלה כלשהי בעתיד. ביצוע עבודות חשמל, על ידי מי שאינו מוסמך לכך, יכול לסכן אותכם ואת בני ביתכם.
חיפוש חשמלאי מוסמך, יכול להתבצע במספר דרכים. למשל, דרך המלצות חברים. בדרך כלל דרך זו ניתן גם להוזיל משמעותית את המחיר בשיטת חבר מביא חבר. דרך נוספת היא ספר טלפונים של בעלי מקצוע. בדרך כלל בספר זה, תמצאו פרטים על החשמלאי, וכך גם תוכלו להגיע לחשמלאי שנמצא קרוב אליכם, ויכול להגיע אליכם בהקדם.

הזמנת חשמלאי
אחרי שהזמנתם חשמלאי לביתכם, עליכם לבקש ממנו הצעת מחיר ברורה. ההצעה תיעשה לאחר שהוא יבחן את הבעיה, את זמן הטיפול בה, ואת החומרים שעליו להחליף. חשוב כמובן, שהעבודה תיעשה במועד שנקבע, על מנת שתוכלו לחזור אל שגרת חייכם באופן המהיר ביותר. הרבה פעמים תקלה במערכת החשמל, יכולה להשפיע על מכשירי חשמל נוספים וככל שתדחו את הטיפול בבעיה, כך תגרמו יותר נזק למכשירים.

במידה והחשמלאי מעסיק פועלים, אזי חשוב לדרוש ממנו, שהם יעבדו רק שהוא נמצא במקום ומשגיח אליהם. ככלל, עדיף שכל העבודה תיעשה שאתם נמצאים בבית, על מנת שתוכלו לפקח עליה ולעזור לחשמלאי, במידת הצורך. בסיום העבודה, יש לערוך בדיקה, על מנת לברר האם אכן הבעיה תוקנה. זהו תפקיד החשמלאי להשאיר הכל נקי ומסודר, כפי שהיה בטרם הגיע לביתכם.

לסיכום,
כמו שכל מכשיר חשמלאי, נושא עימו תו אחריות, כך גם עבודות חשמל נושאות עימן אחריות, בדרך כלל מדובר באחריות קצרת טווח, שכן תמיד ישנן השפעות שונות, שיכולות לגרום לתקלות חדשות.
מאמר זה הוגש לכם מטעם חברת מיפרייס השוואת מחירים


חשמלאים
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה