אבחון גרפולוגי
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

אבחון גרפולוגי 

מאת   15/01/2006 |  נצפה 7364 פעמים
אבחון גרפולוגי
מאת אהרון לב הארי

כתב היד משרת את הגרפולוג-מומחה לפענוח סגולות ויכולות האדם. כלי מדהים זה אינו מחליף את האדם, אלא מיועד להוסיף לאדם כלים מוספים.

כתב היד מראה ומחדד את תכונות האדם. כך אם יוודע שיש צורך בשיפור תנועה או חידוד המחשבה לגבי נושא מסויים ניתן יהיה לעלות על שרש הבעיה ולתקן אותה בו במקום. הכוונה שניתן למצוא מהיכן האדם פועל ואם יתברר שאות מסויימת אחראית על פעולה מסויימת אזי ניתן יהיה להביא את הכותב לתשומת לב מיוחדת והשיפור יכול להתבטא ברמה מידית.

מאחר ויש בידינו 22 אותיות שבמקרה בגוף האדם מצויים 22 זוגות כרומוזומים מתווסף להם זכר ונקבה, כך ניתן לתת תשומת לב לקבוצת רביעיות של אותיות בדומה למערכת הדי.אן.אי.מרבים להשתמש בחוות דעת של גרפולוג מומחה עת יש ויכוח על חתימה מזוייפת בבית המשפט.בהחלט כתב היד מאפשר לקבל חוות דעת לבחירת מקצוע. שוב, אין הגרפולוג מחליף את רצון האדם ולא את יכולותיו ומזלו, אדרבא, מוסיף לתפיסתו של האדם ביחס לצרכיו.יש נבחנים המחפשים ללמוד כיצד לשפר את כתב ידם רגע לפני שהם עולים על שולחן הניתוחים.

בהחלט הדבר אפשרי.

שנית הדבר בלתי אפשרי.

הראשון מצביע על פוטנציאל של האדם, פוטנציאל מוחבא היוצא החוצה עת לומד הוא לחדד את הליכותיו הכיתביות.

שנית, באם הכשרון הוא בר חלוף לא יוכל האדם להתמיד לעמוד בקצב הנדרש ויתחיל להראות את האני האמיתי שבו.

זכרו ריצת 5000 מטר. בתחילה המתחרים צמודים זה לזה. ממש אי אפשר לדעת מי יוליך את החבורה. במיוחד שיש כאלה הלוקחים את ההובלה בתחילת המירוץ.

בהמשך רק הטובים באמת מתחילים להוביל וקבוצה מצומצמת ובתוכה יחידנים מובילים את המירוץ עד למנצח הראשי.מוסף חשוב בגרפולוגיה, שניתן למצוא בעיות נפשיות או בעיות של מצוקה בציורי ילדים. כלי אדיר זה מעניק מקדמה להורה המודאג עת מקננת בו החשש שמשהו חסר בילדו, ואין בו הכלים לעזור לו בצורת שיחה שגרתית.ונסיים עם אלו הרוצים ללמוד נושא נפלא זה. משך זמן לימודי גרפולוגיה טיפולית מומלץ לנושא זה - שנה לפחות.אז מה גילינו?

שכתב היד הוא כלי אדיר.

שניתן למצוא בעיות בריאות, ויותר מזה, למצוא את כלי הריפוי שלהם.

שניתן למצוא התאמה וחיבור תוך אבחנה מקצועית, כמו גם שיפור יכולות ספציפיות.

עת עומד ויכוח לגבי זיוף חתימה.

וגם לאלו הרוצים להעיז ולעמוד בבקורת של גרפולוג.

איתור בעיות ילדים מתוך ציורי ילדים.

ייעוץ קבלת עובדים.

ולימודי גרפולוגיה למתחילים ולמתקדמים.אשמח לשמוע מכם

אהרון לב הארי

אהרון לב הארי גרפולוג, איש קבלה, מרצה ומרפא.
להזמנת הרצאות בתחום הגרפולוגיה והקבלה, שפת הפנים והגוף, משמעות החיים דרך הקבלה, נומרולוגיה, הריפוי הטבעי, קריאה בכף יד נא לפנות לטלפון 050-6359000,
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה