העיניים הם השער לנשמתכם - מה הקשר בין העיניים לנפש?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

העיניים הם השער לנשמתכם - מה הקשר בין העיניים לנפש? 

מאת   09/09/2008 |  נצפה 3231 פעמים


העיניים הם השער לנשמתכם - מה הקשר בין העיניים לנפש? / מאת יואב ברנזוןמהו טבעה של העין?לעין יש טבע בסיסי - היא אוהבת לראות הרמוניה, יופי וסדר. זכרו, כל אחד מאתנו זקוק לראות אל מול עיניו מראות יפים, רוגעים, שקטים, קסומים, הרמוניים ומסודרים - כי זה מייד עושה לנו טוב ומשפיע עלינו טוב ברמה הרגשית והפיזית.אבל, בכל פעם שהעין שלנו נתקלת במצב של חוסר סדר, של אלימות, של דיסהרמוניה, של מאבק, של כאב - היא סובלת, כי המראות הללו מכאיבים לה ואינם נוחים לה.כל מה שאתם רואים נכנס ישירות לנשמה שלכםדעו לכם, שכל מה שאתם רואים דרך עיניכם - נכנס ישירות ללב ולנשמה שלכם. לכן, אם אתם גורמים לעצמכם להתבונן אל המקומות הכואבים, העלובים, הנחותים והדוחים של החיים - כך אתם גורמים לנפש ולנשמה שלכם לסבול, לבכות ולכאוב.לעומת זאת, כאשר אתם בוחרים להתבונן ביופי של החיים, בהרמוניה שקיימת בהם, בסדר, בניקיון, באיכות ובשלמות שלהם - הנשמה שלכם מתרחבת, הלב שלכם נפתח ואתם עצמכם מרגישים נינוחים וחיוביים יותר.שלטו על המראות של חייכםאתם יכולים לשלוט על המראות של חייכם. זה תלוי בכם - לאן אתם מתבוננים, על מה אתם מתעכבים, איך אתם מעצבים את סביבת חייכם וכיצד אתם מטפחים אותה.ככל שתכניסו לקו הראייה שלכם יותר סממנים של יופי והרמוניה - כך תהפכו בעצמכם ליפים ולהרמוניים יותר. ככל שתקפידו להזין את עיניכם במראות מרגיעים - כך אתם עצמכם תהפכו לאנשים רגועים.וטיפ לסיום: העיניים הם השער לנשמתכם - לכן עליכם לשלוט ולהיות מודעים למה שנכנס דרכן אל קרבכם.

יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה