אם ברצונכם לזרום וליהנות בחיים - עליכם ללמוד להיות חלק מתהליך החיים
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

אם ברצונכם לזרום וליהנות בחיים - עליכם ללמוד להיות חלק מתהליך החיים  

מאת   09/09/2008 |  נצפה 4793 פעמים


אם ברצונכם לזרום וליהנות בחיים - עליכם ללמוד להיות חלק מתהליך החיים / מאת יואב ברנזוןנוקשות, זרימה ושחיקההכירו בכך שאינכם יכולים לבנות את חייכם ברגע. הכירו בכך שאינכם יכולים לזרז את הדברים עוד ועוד. הכירו בכך שלחיים יש קצב משלהם. אם אתם נוקשים - העלו קצב. אם אתם שחוקים - הורידו קצב.בבסיס תהליך החיים ניצבת לה עמדה ברורה: אמון מלא ומוחלט בחיים. מי שלא סומך על החיים מגיב לחיים בשתי דרכים. נטישה של החיים לניכור, ציניות, אפטיות ווויתור. או כוחנות, טורפנות, בליעה ומאבק בחיים.תהליך החיים הוא כניסה לזרם הטבעי והעמוק של החייםאנשים שממצים כל דבר מהר ועוברים הלאה הם אנשים שחוששים מתהליך החיים ומתנגדים לו. הם בולעים את החיים במקום לחוות אותם, ובכך מחמיצים את החיים - ובגדול. אלה לא אנשים שיודעים באמת ליהנות מהחיים. אלה אנשים שעסוקים במלחמה עם החיים. אלה אנשים מנסים לטרוף את החיים במקום להבין שהחיים ניתנו להם במתנה ממילא.אנשים חרדתיים, שליליים, ילדותיים, אגרסיביים וכוחניים הם אנשים שמאבדים את החיים בגלל שהם מנסים לטרוף אותם. אלה אנשים שהורסים את חייהם בגלל חוסר הידיעה וההבנה כיצד לחיות באמת. עבורם החיים הם חנות ממתקים שיש לבולעה בבת אחת שמא הטוב ייגמר ויעלם , ותובנה הרסנית זו היא המשחיתה את התנהגותם ואת חייהם.ספונטאניות וכייףבגילאים מבוגרים יותר, ילדים להורים שתלטניים מפגינים כלפי הוריהם יחס של התנשאות, ניכור, ריחוק ופחד. הם חוששים מפני התערבות ההורים, עד כדי כך שהם אינם משתפים אותם בחייהם, תופסים מהם מרחק ועל פי רוב שמים בפני ההורים מחיצות וגבולות נוקשים ורבים, כדי שאלה לא יגיעו אליהם.ילדים שאינם מסוגלים להקרין חום ואהבה כלפי הוריהם הם בדרך כלל ילדים להורים שתלטנים, שזלזלו ופגעו בהם שוב ושוב. ההימנעות והניכור להורים הם הדרך של אותם ילדים שהתבגרו למנוע פגיעה חוזרת ונשנית מצד ההורים. הניכור והריחוק הם סימן לכעסים ולמשבר האמון של הילדים בהורים.וטיפ לסיום: אי אפשר לאהוב מישהו שמפחיד אתכם. ניכור להורים הוא סימן לכך שאתם מפחדים מהוריכם.

יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה