מהיכן נובע הצורך בריגוש?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מהיכן נובע הצורך בריגוש?  

מאת   09/09/2008 |  נצפה 4975 פעמים


מהיכן נובע הצורך בריגוש? / מאת יואב ברנזוןחוסר סיפוק ותסכולאנשים שחיים בחוסר סיפוק ובתסכול כרוני הם אנשים בעלי צורך אדיר בריגוש. חוסר סיפוק בחיים נובע מריקנות, מחוסר מלאות, מחוסר אהבה ומחוסר חיבור לחיים.כשאדם אינו ממלא את עצמו בדברים חיוביים, מספקים ובעלי משמעות - הצורך שלו בריגוש הולך ומתחזק. ריגוש הוא פיצוי לחוסר מלאות, להעדר סיפוק ולתסכול כרוני בכל תחומי החיים.הצורך בריגוש לעומת היכולת להיות מסופקהיכולת להיות מסופק נובעת מנתינה, מהצלחה, מעשיית טוב, מהכושר לבנות, מהכוח לתכנן, לבצע ולהגשים, מהאפשרות לגרום לדברים טובים לקרות ומהחיבור החזק לזהות האוטנטית ולנשמה.ללא סיפוק - כל מה שנותר הוא ריגוש. ריגוש הוא האמצעי של חסרי הסיפוק, של אלה שלא מצאו את הטוב שבחיים שלהם, של אלה שעדיין לא התחברו אל הנשמה ואל האור שבפנים.סיפוק דוחה ריגושככל שאתם מסופקים יותר בחיים שלכם - כך יש לכם את הכוח להתרחק מריגוש. סיפוק דוחה ריגוש מכיוון שסיפוק מזין אושר, שלווה, שלמות, נחת, אהבה ומתיקות ומול כל אלה הריגוש נראה חיוור, דל, שטוח וחסר משמעות.לעומת זאת, חוסר סיפוק מזין את הצורך בריגושים ומעצים אותו. ככל שהתסכול גובר - כך הריגוש לובש כביכול צורה מדהימה וחזקה יותר של עוצמה, פיתוי, כוח וטוטאליות.וטיפ לסיום: ריגוש הוא אשליה שנראית אמיתית רק לאנשים חסרי סיפוק בחיים.

יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה