בחנו את עצמכם - באיזה דרגת חיים אתם נמצאים?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

בחנו את עצמכם - באיזה דרגת חיים אתם נמצאים? 

מאת   09/09/2008 |  נצפה 2064 פעמים


בחנו את עצמכם - באיזה דרגת חיים אתם נמצאים? / מאת יואב ברנזון1) סף מוותסף מוות הוא מצב של חולי כרוני, בעיות קשות בחיים, התמכרויות כפייתיות לסמים, לאלכוהול, לאוכל ולכל גורם אחר המביאים למצב של חולי עמוק המאיים על החיים. אלה אנשים שתלויים לחלוטין בסיוע חיצוני ואין להם חופש פעולה.2) תת-הישרדותתת-הישרדות הוא מצב בו האדם תלוי כלכלית ונפשית במידה כזאת או אחרת באנשים אחרים, במשפחה, בבני זוג או במדינה. אלה אנשים מתפקדים אבל מאוד תלויים בגורמים חיצוניים, ולכן מצבם מעורער וחופש הפעולה שלהם מאוד מוגבל.3) הישרדותהישרדות הוא המצב של מרבית האוכלוסייה. אלה אנשים שמסוגלים לקיים את עצמם כלכלית ונפשית בכוחות עצמם, והם אינם תלויים באחרים. אבל, מצבם אינו משופר או שופע והם חיים "מהיום להיום", מתמודדים עם שורה של בעיות כך שחופש הפעולה שלהם מוגבל.4) חיים שלמיםחיים שלמים הוא מצב בו אנשים מאושרים, משגשגים כלכלית ונפשית ואין להם בעיות מיוחדות. חופש הפעולה שלהם הוא גבוה מאוד והם מתפקדים בצורה מצוינת וללא מעצורים.וטיפ לסיום: ככל שאתם חיים בדרגת חיים גבוהה יותר כך חופש הפעולה שלכם רחב וגדול יותר והעצמאות שלכם מלאה יותר.

יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה