האם אתם חיים בצמצום או בהרחבה?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

האם אתם חיים בצמצום או בהרחבה? 

מאת   09/09/2008 |  נצפה 2452 פעמים


בחנו את עצמכם - האם אתם חיים בצמצום או בהרחבה? / מאת יואב ברנזוןצמצום או הרחבה כלכליתאדם מצומצם הוא אדם שמרוויח מעט, אדם שאינו מזהה אפשרויות כלכליות, אדם קמצן וסגור, אדם שמתחשבן על כל דבר, אדם שמפחד לחיות וכל הזמן עסוק בהגנות כספיות.אדם מורחב הוא אדם שיודע להרוויח יפה, אדם שיודע לבנות ולעשות, אדם חרוץ שאוהב לעבוד ולתת מעצמו, אדם נדיב ולארג', אדם שלוקח סיכונים ופועל על פי החושים שלו.צמצום או הרחבה זוגיתאדם מצומצם הוא אדם שאין לו זוגיות, אדם שבוחר בני זוג שאותם הוא אינו אוהב, אדם ששופט את בני הזוג שלו כל הזמן ונאבק איתם, אדם שמנסה לעצב את בני הזוג שלו כדמותו.אדם מורחב הוא אדם שחי בזוגיות טובה, אדם שאוהב את בני הזוג שלו, אדם שנדיב ומפרגן לבני הזוג שלו, אדם שמקבל את בני הזוג שלו ואוהב אותם בגלל מה שהם.צמצום או הרחבה מנטאלית ורגשיתאדם מצומצם מנטאלית ורגשית הוא אדם שמתעניין רק בתחום מסוים וצר, הוא אינו יודע לפרגן, הוא קמצן ברגשות, הוא סגור וציני, אין לו חברים, הוא חשדן ותחרותי.אדם מורחב מנטאלית ורגשית הוא אדם שכל חייו שואף להתפתח, סקרן לכל דבר, פתוח לתחומים רבים, מפרגן לאחרים, חושף רגשות, נאיבי, אמיתי, כנה וחם לב, בעל חברים רבים, מאמין באנשים ומשתף אנשים.וטיפ לסיום: אדם מצומצם לא מרגיש שהוא חי אלא רק שורד מיום ליום. אדם מורחב הוא אדם שסוף סוף מרגיש שהחיים נדיבים ומחייכים אליו, שכל רגע הוא קסום, שכל יום הוא נפלא ושהחיים הם עמוקים ורחבים ומלאי הפתעות מדהימות כמו בסרטים.יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה