המגבלות האנושיות אינן קשורות בטראומות אלא בתכנות לקוי של המוח
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

המגבלות האנושיות אינן קשורות בטראומות אלא בתכנות לקוי של המוח  

מאת   09/09/2008 |  נצפה 1761 פעמים


המגבלות האנושיות אינן קשורות בטראומות אלא בתכנות לקוי של המוח / מאת יואב ברנזוןטראומות שייכות לעידן הפסיכולוגי הישןההבנה האנושית מתפתחת כל הזמן וחוצה גבולות חדשים. בעבר, בעידן הפסיכולוגי, נהגו לטעון שמגבלות אנושיות ובעיות תפקודיות מקורן בחוויות טראומטיות, ושישנו קושי רב להתמודד ולפתור טראומות נפשיות משום שהשפעתן היא עמוקה, רגשית, מורכבת ושורשית.למעשה, העולם הפסיכולוגי הישן ניסה להסביר מגבלות וקשיים תפקודיים אנושיים דרך פרשנות צרה, מוגבלת ולא מדויקת די הצורך. לעומת זאת, בעידן החדש שלנו, צומחות במהירות גישות טיפול וריפוי חדשניות, עוצמתיות ואפקטיביות ביותר שתוקפות את הבעיה של חוסר תפקודף פחדים ומגבלות אנושיות ממקום אחר לגמרי.תכנות המוח היא הגישה העדכנית והחדשניתתכנות המוח מחדש היא הגישה העדכנית והחדשנית ביותר לטיפול ולריפוי בעידן המודרני. על פי תפיסה זו, תכנות המוח הוא מקור הבעיה ולכן גם מקור הפיתרון של מרבית הבעיות והמגבלות האנושיות.כל עוד המוח שלכם מתוכנת לפעול בצורה מסוימת - לא תוכלו להיפתר או להשתחרר מדפוס או בעיה התנהגותית ותפקודית שיש לכם. אבל, אם תוכלו לשנות את המוח ולתכנת אותו מחדש, תשחררו בצורה מהירה מאוד מהמגבלות ומהבעיות הנוכחיות שלכם, גם אם אתם סובלים מהם שנים על גבי שנים, ותעברו למימד אחר של פעולה שבו תרגישו בלתי מוגבלים, בריאים וחסרי כל פחד.השינוי האמיתי והיחידי הוא שינוי מערכת ההפעלהבמקום לעסוק בשינוי סימפטומטי של התנהגויות יש להתמקד במקום בו הכל מתחיל והוא מערכת ההפעלה האנושית הקיימת בכל אדם. מערכת הפעלה זו, הדומה במאפייניה למערכת פיקוד ממוחשבת מרכזית, היא זו המנהלת את כל מערך התגובות, הפחדים, המוגבלויות, הבעיות והכבלים שלכם.על ידי תכנות פשוט וממוקד של מערכת זו ניתן לשנות מערך שלם של התנהגויות. על ידי שינוי ממוקד של אזור מסוים בקוד החשיבה הפנימי של המוח ניתן לשנות ולעצב מחדש מערך שלם של בחירות, נסיבות ומציאויות שאתם חיים בהם.וטיפ לסיום: מדע המוח הוא עתיד הטיפול המודרני. כלי הטיפול של הפסיכולוגיה הקלאסית הם איטיים, מוגבלים ומאוד לא ממוקדים ביחס לדיוק, לעוצמה ולכוח של מדע תכנות המוח המודרני ושל שיטות הריפוי החדשניות.

יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה