כיצד עוברים מהנתיב האיטי לנתיב המהיר של החיים?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

כיצד עוברים מהנתיב האיטי לנתיב המהיר של החיים? 

מאת   09/09/2008 |  נצפה 1921 פעמים


כיצד עוברים מהנתיב האיטי לנתיב המהיר של החיים? / מאת יואב ברנזוןהנתיב האיטיאנשים שבוחרים לחיות על הנתיב האיטי של החיים הם אנשים שחיים בצורה מסורבלת, קשה ומכאיבה. אנשים על הנתיב האיטי של החיים הם אנשים שחיים בצורה לא יעילה, הם מבזבזים כסף לחינם, הם מלאי מעצורים, פחדים ורגשות אשם.הם חיים לאט, הם מהססים, הם מרוויחים מעט, הם אינם פתוחים לאפשרויות והזדמנויות, הם סובלים המון, תקועים בעבר, אינם מאמינים בעצמם, נוטים להוציא כספים על דברים לא נחוצים, חיים תמיד במינוסים מיותרים לגמרי, עמוסים בבעיות לא פתורות ובעניינים לא מטופלים שמעכבים את מהירות החיים שלהם.הנתיב המהיראנשים שבוחרים לחיות על הנתיב המהיר של החיים הם אנשים שחיים בצורה אופטימית, חכמה, אלגנטית ויעילה. אלה אנשים שיודעים לחסוך נכון, שיודעים להרוויח טוב, שיודעים להעיז, לבצע דברים ללא חשש, לסיים דברים שהתחילו ולהיות בעלי משמעת חזקה.אלה אנשים שחיים מהר, נעים, טוב ויעיל. הם יודעים להרוויח כסף, הם פתוחים תמיד לאפשרויות הטובות שהחיים מזמנים אליהם, הם מזהים הזדמנויות ולוקחים אותן, הם מסתכלים תמיד אל העתיד, הם מאמינים בעצמם, הם תמיד חיים בפלוס, הם פותרים את הבעיות שלהם במהירות ובשיטתיות והם מתקדמים מהר בחיים.שינוי הגישה לחייםגישה מתוסכלת, מהוססת, פחדנית, בזבזנית ולא יעילה מביאה לחיים איטיים ומלאי בעיות שמעכבות את ההתקדמות בחיים ויוצרות בעיות משנה נוספות ומייאשות.לעומת זאת, גישה אופטימית, חרוצה, יעילה וחסכונית מביאה לחיים מהירים ומלאי הפתעות והזדמנויות שדוחפות את החיים קדימה ויוצרות עוד ועוד הזדמנויות לחיים טובים יותר.וטיפ לסיום: ככל שתורידו מעצמכם עיכובים, בעיות, בזבוזים ורגשות אשם כך אתם עוברים מהנתיב האיטי של החיים לנתיב המהיר של החיים.

יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה