תיקון שטיחים - עיוותים בשטיחים
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

תיקון שטיחים - עיוותים בשטיחים 

מאת   07/09/2008 |  נצפה 2083 פעמים

השטיחים האורינטלים ובעיקר אלו שמקורם באפגניסטן או בשבטים נידחים שונים, ניחנים באי-סימטריה ובעוקם טבעי, הווה אומר, קווי האורך והרוחב בשטיח אינם מקבילים . אלא שהעיוות העומד במרכז עיניינו ואשר אליו אנו מתייחסים הוא אותו עיוות הנגרם כתוצאה מהתכווצות של חוטי השתי והערב בשטיח. עיוות זה הוא מעניינה של חברת הביטוח במקרים מסוימים:

העיוות מתבטא בהיווצרות של "גלים" על פני השטיח, דבר המונע הנחת השטיח באופן אחיד על הרצפה. ובכך השטיח מהווה מכשול להליכה והוא עתיד להישחק ולהתבלות באופן מואץ בגלים. נדהמנו לגלות באיזו קלות נחרץ דינם של שטיחים מעוותים ונקבע לגביהם נזק "טוטלוס" וזאת בזמן שיש תרופה למכה-  קיים פתרון לבעיית העיוות בשטיחים, המצב הפיך לחלוטין! .  בעזרת מכשור חדיש שפיתחנו, וידע נרחב בנושא ניתן ליישם את עקרון המתיחה של חוטי השתי והערב בשטיחים הארוגים, עד למצב שבו הגלים שנוצרו בשטיח נעלמים והשטיח חוזר למצבו הראשוני.זאת ועוד שהזמן הנדרש לטיפול השטיח הצטמצם, ובכך מאפשר מתן שירות אופטימאלי. תוצאה זו מונעת ירידת ערך בשטיח ולכל הפחות מצמצמת את שיעור הנזק בצורה משמעותית.

לכניסה לעמוד הראשי של תיקון שטיחים

מר ירושלמי שלמה, מנכ"ל ארגמן שטיחים . מומחה לשטיחים אומנותיים ובעל שם בינלאומי בתחום. לתמונות מתיחת שטיחים והרחבה בנושא: תיקון שטיחים ניקוי שטיחים ניקוי ריפודים, ניקוי ספות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה