הכוח הגדול ביותר שיש לנו הוא כוח הבחירה
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

הכוח הגדול ביותר שיש לנו הוא כוח הבחירה  

מאת   06/09/2008 |  נצפה 3198 פעמים


הכוח הגדול ביותר שיש לנו הוא כוח הבחירה / מאת יואב ברנזוןיש לנו את כוח הבחירהאנשים רבים מונעים על ידי מחשבה מוטעית האומרת - "החיים שלי הם בידי הגורל ולא בידיי שלי". אולם עליכם לזכור, שבכל סיטואציה שיש לנו בחיים - יש לנו אפשרויות שמתוכן נוכל לבחור משום שכל סיטואציה שבה אנו נמצאים היא בעצמה סוג של בחירה מתוכננת שאנחנו ביצענו - באופן מודע או לא מודע.המילה "אין לי בררה" אופיינית לאנשים שאינם לוקחים את גורלם בידם. זכרו, מי שמשאיר את חייו ליד הגורל - רק יסבול בחיים. הבררות שלו יצטמצמו. האפשרויות שלו יתמעטו. הכוחות שלו - ייחלשו. המעורבות שלו בחייו - תקטן.בחירה מונעת בריחהמי שמאמין - בטעות - שאין לו בררה, מתקשה להתמודד עם החיים, ומתרגל לברוח בכל סיטואציה קשה. זכרו, בחירה מונעת בריחה, כי בריחה היא תוצאה של העדר מודעות לכוח הבחירה שלנו ומחשבה מוטעית שבעצם אין לנו בררה או תקווה.הכוח המשמעותי ביותר שיש לנו בידיים הוא כוח הבחירה. רק מי שמשתמש בכוח הבחירה יכול להגיע למימוש עצמי, לסיפוק ולאהבה. לעומת זאת, כל מי שנמנע מלעשות שימוש בכוח הטבעי, האינסופי והחופשי שניתן לנו - תוקע את עצמו ללא אהבה וללא סיפוק.ברגע שאנו שולטים בחיינו - כל חיינו משתניםאם תבינו שאין לכם מה להפסיד - תגלו את הכוח האדיר של הבחירות שלכם. אם תחליטו להכיר בני זוג מעניינים ומושכים - זה יקרה, אם רק תהיו מוכנים לבחור בכך בצורה שלמה ובלי תירוצים. אם תחליטו להרוויח יותר - זה יקרה, אם רק תהיו מוכנים לעשות הכול לשם כך. אם תחליטו להיות מאושרים ושלמים עם החיים שלכם - זה יקרה, אם רק תהיו מוכנים לבחור ללכת עם זה עד הסוף וללא פשרות.רק ברגע שאתם באמת תופסים שליטה על חייכם - אתם מבינים עד כמה הכול הוא תוצאה של הבחירה שלכם. מי שמאמין בגורל - מסיר מעצמו אחריות. מי שתולה את גורלו בידי אחרים או בידי הנסיבות - מתעלם מכוחותיו הטבעיים. מי שלא מאמין בבחירה - מאמין בבריחה. מי שחושב שהחיים הם צרים ומוגבלים - מאמין שהוא קטן, חלש ומסכן. מי שמתרץ תירוצים לכישלונותיו - לא באמת מוכן ורוצה לבחור להצליח.וטיפ לסיום: אתם בעלי כוח בחירה אינסופי. נצלו אותו - אל תזניחו ואל תתעלמו ממנו, כי אתם רק מתכחשים לכוח שלכם.

יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה