מדוע ריבים ועימותים הם בזבוז מיותר של אנרגיה?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מדוע ריבים ועימותים הם בזבוז מיותר של אנרגיה? 

מאת   06/09/2008 |  נצפה 2118 פעמים


מדוע ריבים ועימותים הם בזבוז מיותר של אנרגיה? / מאת יואב ברנזוןהימנעו מריביםריבים וכעסים הם מתכון בטוח למחלות, לקשיים, לבזבוז אנרגיה ולכישלון כלכלי. כאשר אנו כועסים ורבים עם אנשים - אנחנו אוטומטית מאבדים אנרגיה. ריב הוא דבר מיותר משום שהוא גוזל מאתנו את השקט, השלווה, המיקוד והשלמות שלנו.הדבר הטוב ביותר לעשות הוא להשתדל להימנע מריבים. אנשים שנוהגים דרך קבע להתעצבן, לכעוס, לריב, לעשות דווקא, לנקום ולנטור טינה - הם אנשים שהורסים את עצמם ואת החיים שלהם. הם אינם מודעים לכך שהם היחידים שנפגעים מהאנרגיה השלילית שהם יוצרים וצוברים בתוכם.כעס הוא הרעלה עצמיתזכרו, כדי לריב - אתם זקוקים לשיתוף פעולה של שני צדדים. לכן, אם אתם מחליטים להפסיק לריב עם בני זוגכם בכל מחיר ובכל תנאי - הריבים והכעסים יתפוגגו וירדו. החליטו שלא לשתף פעולה בשום מקרה עם פרובוקציות של הצד השני - ותראו שאינכם נגררים לויכוחים מיותרים.אף אחד לא יכול לכפות עליכם לריב אתו. זו החלטה ובחירה פנימית שלכם. לכן, אם תתעלמו מפרובוקציות, תשקיטו את עצמכם לנוכח התגרויות של בני זוגכם ותתעלמו מדברים שבעבר נתתם שיעצבנו אתכם - תמצאו שלווה ושקט גדול יותר בחייכם. בני הזוג שלכם, לאט ובהדרגה, ילמדו שאתם אינכם עוד פרטנר לריב, ולכן הם יפסיקו להטריד אתכם כבעבר.למדו להילחם על שלכם מבלי להרוס את עצמכםכשאתם כועסים - אתם מרעילים את עצמכם מבפנים בתחושות שליליות. זה לא משנה בכלל אם אתם צודקים או לא - מה שמשנה הוא שאתם הורסים את עצמכם מבפנים.אם אתם חשובים מספיק לעצמכם - אתם תפסיקו לריב. אם אתם אוהבים את עצמכם - אתם תפסיקו להרעיל את עצמכם באנרגיות שליליות. אם אתם רוצים לשמור על הבריאות הנפשית והרגשית שלכם - אתם תחדלו להתעצבן מכל דבר.וטיפ לסיום: אפשר לריב מבלי להתעצבן. נסו לומר את מה שעל ליבכם - מבלי לכעוס ולהרגיש פגועים.

יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה