בחנו את עצמכם - האם אתם חיים או מתים מבפנים?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

בחנו את עצמכם - האם אתם חיים או מתים מבפנים? 

מאת   06/09/2008 |  נצפה 2185 פעמים


בחנו את עצמכם - האם אתם חיים או מתים מבפנים? / מאת יואב ברנזוןהיחס לצמחים, לחיות ולאנשיםאנשים שמתים מבפנים הם בדרך כלל אנשים שגם מתקשים להחזיק צמחים בחיים. הפרחים, הצמחים והעציצים בביתם תמיד נובלים ומתים, משום שהם אינם יודעים להעניק חיים, להזדהות עם החיים ולצמוח בעצמם מבחינה רגשית.אנשים שמתים מבפנים הם אנשים שחוששים ממים, מחיות, מאנשים, מטבע ומטבעיות. בדרך כלל הם "נקיים מדי", מתוכנתים מדי ומוגנים מדי מפני החיים. הניכור והפחד מהטבע מדגיש את הפחד שלהם מהחיים ומהזרימה של החיים. זכרו, אנשים חיים הם אנשים אוהבי אדם, אוהבי טבעיות וחיות.טיפוח הביתאנשים שמתים מבפנים הם בדרך כלל אנשים לא יסודיים מספיק שאינם יודעים לטפח באופן שיטתי את כל תחומי חייהם. הם אינם יודעים לטפח, לסדר ובעיקר - לייפות את חייהם ואת ביתם. בדרך ככל ביתם עזוב ונטוש או ריק וריקני או שטחי ופונקציונאלי או ללא ביטוי עצמי ייחודי או ללא אומנות אסטטיקה, יופי וזוהר.זכרו, החיים אינם רק הישרדות אלא גם יופי, הרמוניה, אסטטיקה ורוך. אנשים שמתים מבפנים חיים בבתים פונקציונאליים, נטולי יצירתיות, ללא שכיות חמדה, ללא אווירה מיוחדת, בדלות, בטכניות ובשעמום.בריאות הגוף ושמחת החייםאנשים שמתים מבפנים הם בדרך כלל אנשים שסובלים מכאבים שונים ומשונים כל הזמן. חשוב להבין שמוות נפשי מביא למחלות, לכאבים, לסבל ולכאב פיזי. לעומת זאת, הרגשה של חיים פנימיים מביאה בריאות פיזית לגוף ומרפא לכאב, כי אנרגיית החיים מביאה עימה חיות וחיוניות לכל מערכות הגוף.זכרו, בריאות אינה נובעת רק מאכילת מזון בריא או מהליכה לחדר כושר בזמן, אלא הרבה יותר מכך - מגישה בריאה, שמחה, קלילה וחיובית, מיחסים עצמיים הרמוניים, מכיבוד העצמי ומהקשבה לגוף ולנפש.וטיפ לסיום: אם אתם אנשים קפואים ופסימיים שלא צומחים מבחינה רגשית - אתם למעשה אנשים מתים וכבויים מבפנים.

יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה