התחברו לעצמכם כדי שתוכלו להיות אנשים גמישים, חיוביים ושופעים
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

התחברו לעצמכם כדי שתוכלו להיות אנשים גמישים, חיוביים ושופעים  

מאת   06/09/2008 |  נצפה 1350 פעמים


התחברו לעצמכם כדי שתוכלו להיות אנשים גמישים, חיוביים ושופעים / מאת יואב ברנזוןמי שרך מבחוץ - קשה מבפניםאנשים שנתפסים כרכים, מימיים וחלשים מבחוץ הם אנשים סגורים ונוקשים מבפנים. הם אינם מחוברים לחדות, לישירות ולעוצמה שלהם. הרכות שלהם מסתירה את העובדה שעמוק בפנים הם למעשה מאוד רציונאליים, מחושבים, שמרניים ומרובעים.זכרו, מי שפרוץ לכל - מפתח עם הזמן מנגנון הגנה טבעי ההופך אותו סגור ומסוגר מבחינה רגשית מבפנים. כלפי חוץ הוא נתפס כפתוח וחברותי כביכול - אבל כלפי פנים הוא למעשה סגור, מסוגר, הגנתי ולא משתף. כלפי חוץ הוא נתפס כסופר רגיש וכרגשן - אבל בפנים הוא קר, מחושב, מנותק והגיוני לחלוטין.מי שקשה מבפנים - רך מבחוץאנשים שנתפסים כנוקשים, בוטים, ישירים וכוחניים מבחוץ הם אנשים רכים, חלולים ופרוצים מבפנים. הם אינם מחוברים לרכות, לשלווה ולזרימה שבהם. הנוקשות שלהם מסתירה את העובדה שעמוק בפנים הם למעשה מאוד מבולבלים, מרחפים, תועים ומפוחדים.זכרו, מי שסגור ואטום - מכסה על צורך אדיר בקשר, במגע, בתקשורת ובחיבור. כלפי חוץ הוא נתפס כמנותק ואדיש - אבל כלפי פנים הוא מבולבל, מזדהה ומושפע בקלות. כלפי חוץ הוא נתפס כאוטיסט וקר - אבל בפנים הוא סופר רגיש, רגשן, רומנטיקן ומתמזג.שמרו על המרחב שלכם - כדי שתוכלו להיות גמישים מבפנים ומבחוץאטימות או פריצות לא יאפשרו לכם אף פעם לבטא את עצמכם באמת, כי אטימות ופריצות נובעים מחוסר יכולת וידע כיצד ליצור ולשמר את המרחב האישי שלכם. אבל, אם תשמרו על המרחב הפנימי שלכם - בדיוק כמו שאתם מטפחים ושומרים על הבית שלכם כמרחב מוגן מצד אחד אך כמקום נושם, חי ופתוח מצד שני - תוכלו להיות גמישים מבפנים ומבחוץ. תוכלו להיות האדונים והמלכים של עולמכם. תוכלו להיות אתם - מבפנים ומבחוץ כאחד.במקום להיות נוקשים או רכים - היו גמישים בכל רמ"ח אבריכם. הגמישות שלכם היא זו שתאפשר לכם להיות מה באתם באמת, במקום לחיות לפי תדמית מסוימת. אל תהיו "הנוקשים והרציניים". אל תהיו "הטובים והרכים". היו מי שאתם באמת. אל תציגו את עצמכם דרך מסכות מזויפות. קלפו את המסכות, והיו מי שאתם בצורה אלסטית וגמישה.וטיפ לסיום: כשבאתם לעולם - חייתם ללא מסכות. עתה, הגיע העת לשוב לאותה מודעות גמישה ואמיתית האצורה בכם מגיל הילדות המוקדמת.

יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה