מהם החיים המזוייפים של גברים נשיים ונשים גבריות?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מהם החיים המזוייפים של גברים נשיים ונשים גבריות? 

מאת   06/09/2008 |  נצפה 4928 פעמים


מהם החיים המזוייפים של גברים נשיים ונשים גבריות? / מאת יואב ברנזוןגבר נשיגבר נשי הוא אדם רך מבחוץ אבל נוקשה ומתגונן מאוד מבפנים. לכאורה הוא נתפס כמבין, מכיל, רך, סופג, עדין ונשי כלפי חוץ. אבל בעומקים שלו הוא גבר ככל הגברים - נוקשה, דומיננטי, תכליתי ומעשי.גבר נשי הוא גבר שחי בזיוף משום הוא מכחיש את הגבריות שלו ומנסה להיות אישה יותר מאשר להיות גבר. הוא מעניק לחלקים הנשיים שלו הרבה יותר מקום, ובעצם מדחיק או מגנה את החלקים הגבריים שלו. עמוק בפנים - גברים נשיים הם גברים מתוסכלים, מסורסים ועצורים מבחינת העוצמה שלהם. חשוב לציין שרוב הגברים הנשיים הם גברים שגדלו עם אבא שוביניסט בעל ביטחון עצמי מופרז והם מנסים "לתקן" אותו דרך בחירה בחיים "רכים" יותר ממנו.אישה גבריתאישה גברית היא אישה נוקשה מבחוץ אבל חלולה ופאסיבית מאוד מבפנים. לכאורה היא נתפסת כהחלטית, דומיננטית, מובילה, מהירה, דעתנית, חזקה וכוחנית. אבל בעומקים שלה היא אישה ככל הנשים - רכה, גמישה, מכילה, לומדת, מבינה, אוהבת להיות מובלת ורוחנית מאוד.אישה גברית היא אישה החיה בזיוף מתמיד, משום שהיא מכחישה את עובדת היותה אישה ובמקום זאת היא מנסה להיות גברית ודומיננטית יותר מאשר גברים. עמוק בפנים - נשים גבריות הן נשים מתוסכלות, מסורסות, קרות, ביקורתיות, עצובות ושחוקות מאוד. חשוב לציין שרוב הנשים הגבריות הן נשים שגדלו עם אימא חסרת ביטחון עצמי והן מנסות "לתקן" אותה דרך בחירה בחיים נוקשים ואגרסיביים יותר ממנה.המסע לעומק האוטנטיותבבסיס העניין, גברים הם גברים ונשים הן נשים. לכן, ככל שגבר מתחבר לעומק הגבריות שלו כך מרגיש טוב יותר עם עצמו כי הוא שב למקורות שלו. באותה המידה, ככל שאישה חוזרת לנשיות שלה כך היא מרגישה טוב יותר עם עצמה, כי היא מתחברת לעצמה ברמה האוטנטית והעמוקה ביותר.מי שמוכן ומבשל לסוג כזה של מסע - ימצא בסופו את העוצמה האמיתית שלו ואת האוטנטיות שלו. מי מוכן ובשל לסוג כזה של מסע - יוכל אחת ולתמיד להשתחרר מהצורך שלו "לתקן" את הוריו ולחיות את חייו בצורה אמיתית, מאוזנת ובריאה.וטיפ לסיום: אישה שחושבת שנשיות היא חולשה היא אישה ששונאת את עצמה ואת מקורותיה ומזייפת את חייה. גבר שחושב שגבריות היא כוחנות ושובינסיטיות הוא גבר ששונא את עצמו וחי את חייו בזיוף מתמיד.יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה